Digiphone DG67 Oyun veya program yükleme (Resimli)

Sponsorlu Bağlantılar

ayhan582

Üye
    Konu Sahibi
Digiphone DG67 Oyun veya program yükleme (Resimli)
Telefonun modeli: Digiphone DG67
Uzatmadan başlıyorum.
Telefon .jar uzantısını destekler.
İlk önce telefonumuzu USB bağlantısı ile bilgisayara bağlıyoruz ve telefonda karşımıza gelen ekranda "Yığın bellek" seçeneğine dokunuyoruz.

Daha sonra telefonda oyunumuzu nereye atmak istiyorsak bilgisayarımızdan oraya gidioruz.

Göndereceğimiz dosyayı kopyala veya sürükle bırak yöntemiyle kopyalıyoruz.

Şimdi USB kablosunu telefonumuzdan çıkarıyoruz ve telefonun Dosya Yöne.bölümüne giriyoruz.

Dosyayı nereye attıysak oraya giriyoruz.(Ben hafıza kartına attım)

Attığımız dosyayı buluyoruz ve Seçenekler Yükle diyoruz.

Çıkan iletiye EVET diyoruz

Herhangi bir yeri seçiyoruz.

Ve programımız/oyunumuz kurulmuş oluyor.

Sonraki çıkan iletiye EVET dersek program/oyun açılır.
Yüklediklerimizi Menüdeki JAVA seçeneğine girerek görebiliriz. Kolay gelsin:oke:

Telefonla ilgili sorularınız varsa sorun ona göre konu açmayı planlıyorum...

• Beğen
Tepkiler: a007iphone, ykrz ve Mehmet

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Teşekkürler

ayhan582

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim

hllsntrk

Üye
hocam benım telefonde dosya yöneticisi yok. program cd im de yok öncelılke nasıl dosya yonetıcısı kurcam bu tele? yardım edersenız sevinirim taşşkkürler.

tarik_akay

Üye
Merhabalar;
öncelikle yardımlarınız için teşekkür ederim bende DG67 almayı düşünüyorum ama çok kararsızım, herhangi bi kusuru varmı, bide şarjı ne kadar ve ses kalitesi nasıl? bilgilendirirseniz sevinirim...

a007iphone

Üye
Bilgisayar üzerinden program kurmanın yollarını arıyordum ben de çok sağol

ferdifx

Üye
slm paylasimlariniz icin tesekkurler oyun yuklemek icin dediklerini yaptim %58 kadar geliyo sonra yetkin yok diyor ikincisi sitedeki boltu yukleyemedim uzantisi .jad uzantisi .jar olan programi bulmamda yardimci olursan sevinirim

mehmedemin

Üye
slm benim e 86 var java destekliyor diyor ona göre oyun varmı

ismailykr

Üye
hocam anlatımını için çok sagol benim sorum şu:Bu telefona flash player yüklenirmi ben video izlemek istedim ve bana uyarı verdi flash player yüklü deyil diye lütfen yardımcı olurmusunuz ben internetten video seyredemiyorum facebooktan da öle bu sorunu nasıl çözeriz telefon aynı digiphone dg67 şimdiden teşekkürler
kolay gelsin:ağlarım:

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşım dosya yöneticisi kurulmaz orjinalde var sende kaç menü var ekranı saga sola sürükle diger menülerde o dosya yöneticisi göreceksin

:megafon:arkadaşım dosya yöneticisi kurulmaz orjinalde var sende kaç menü var ekranı saga sola sürükle diger menülerde o dosya yöneticisi göreceksin

ayhan582

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar;
öncelikle yardımlarınız için teşekkür ederim bende DG67 almayı düşünüyorum ama çok kararsızım, herhangi bi kusuru varmı, bide şarjı ne kadar ve ses kalitesi nasıl? bilgilendirirseniz sevinirim...

Herhangi bir kusuru yok. Ama ekranı tırnak algılıyor. Parmağınızın etini değil. Şarjı 3 gün gidiyor sürekli mesajlaşırım. Pili 1000 Ma

hocam benım telefonde dosya yöneticisi yok. program cd im de yok öncelılke nasıl dosya yonetıcısı kurcam bu tele? yardım edersenız sevinirim taşşkkürler.

Arkadaş bana ulaşmıştır. Sorununu özelden hallettik.

slm paylasimlariniz icin tesekkurler oyun yuklemek icin dediklerini yaptim %58 kadar geliyo sonra yetkin yok diyor ikincisi sitedeki boltu yukleyemedim uzantisi .jad uzantisi .jar olan programi bulmamda yardimci olursan sevinirim

Forumda bolca dosyalar mevcut arkadaşlar yukarıdaki arama tuşuna basıp istediğini yazabilirsin.

keskin03

Üye
İyi çalısmalar arkadasım.Bendeki oyunların hepsi sıkıstırılmıs klasör seklinde.Bu oyunları nasıl yükleyebilirim acaba.

ayhan582

Üye
    Konu Sahibi
O sıkıştırılmış klasöre fare ile sağ tıklayıp klasöre çıkar dedikten sonra o klasöre girip oyunları telefonuna atabilirsin.

ayhan582

Üye
    Konu Sahibi
Sonunda oldu dokunmatik ekran bozuldu =) 20 TL ye yenisini taktılar garanti ile uğraşamadım cevap vermiyorlar.

cashflow54

cashflow54

Üye
ya ben yukluom acmaya calısıyo sonra dan hata verıyo bende dg88 var

Üst Alt