Digiphone DG67 nasıl bir telefon ?

Sponsorlu Bağlantılar

tyurs

tyurs

Üye
    Konu Sahibi
Digiphone DG67 nasıl bir telefon ?
Arkadaşlar Digiphone DG67 nasıl bir telefon dokunmatiği rahat mı kullanan arkadaşlar memnun mu ayrıca fiyatı tam olarak nedir yardımcı olursanız sevinirim..

zagamado

Üye
Ben aldım çok güzel tavsiye ediyorum,biraz karışık kullanması ama zamanla öğreniliyor

secosss

Üye
arkadaşım ben aldım özellikleri bakımından bu fiyata süper bir telefon sadece klavye tuşları küçük onun dışında özellikle wifi olayı süper benim hoşuma gidiyor. inanki 2 kat üstümde oturan arkadaştan interneti çekiyor hızıda çok iyi

ayhan582

Üye
arkadaşım ben aldım özellikleri bakımından bu fiyata süper bir telefon sadece klavye tuşları küçük onun dışında özellikle wifi olayı süper benim hoşuma gidiyor. inanki 2 kat üstümde oturan arkadaştan interneti çekiyor hızıda çok iyi

İstersen forumda büyük harfli klavyeler var onları kullanabilirsin. Telefon mükemmel bi sorun çıkmadı şimdiye kadar.

fatiher

Üye
telefon süper ben bidodi.com dan satın aldım 2 günde elime geçti. içinde 2 tane bataryada çıktı.herşeyi düşünmüşler bu telefonu yaparken yani anlatmaya olmaz ele alıp birkaçgün kullanmak lazım adamlar içine film müzik falanda koymuşlar başkalarındada duymuştum fabrikada kurtlar vadisi ırak filmini ve müzikleri koymuşlar :)teli sallayınca müzik değişiyor falan bi sürü güzelliği var interneti süper çok hızlı sayfayı tam gösteriyor. yani pc monitörünüzü ufaltın cep ekranına koyun yani öyle birebir istediğin bir bölgeyi tıkla orası büyüyor rahatça içeriği tam görebiliyorsun ya nasıl anlatayım kullanman lazım hiç bir ayar yapmadan benim adsl ye hemen girdi şifreyi girdim sadece çok pratik

caglar977

Üye
telfon tek kelimeyle mükemmel çin telfonlarına oyun yüklenmez diolar dg67 ye yüzlerce oyun battım takır takır açıyo

ismailfb1907

Üye
oyunları açma sebebi java sisteminin yüklü olmasıdır

ferdifx

Üye
buyuk harflı klavyeyı nerden bulabılırım aradım buklamadım yardımcı olursan sevınırım

ErkanO87

Üye
telefon tek kelimeyle süper hızı mükemmel derecede iyi wifi 50 metre uzaklıktaki bir aga baglanıyor. klavye konusuna gelince bende 2 haftadan beri bu konuyu araştırıyorum ama son safhasına geldim İphone klavye özellikleri yapmaya çalışacam inş. olur

yusi_67

Üye
abi bu klavye knsnda banada yardımcı olurmusun nasıl yaptın ?

orhaan48

orhaan48

Üye
Arkadaşlar Digiphone DG67 nasıl bir telefon dokunmatiği rahat mı kullanan arkadaşlar memnun mu ayrıca fiyatı tam olarak nedir yardımcı olursanız sevinirim..

intihar etmek için ideal bir cihaz arkadaşım herkez bi taraflarını yırtıyor sar değeri diye çin zararlı diye halamı çin anlamıyorum bu kadar ısrarla sağlığınıza zarar vermek istemenizi

burakasd12

burakasd12

Üye
intihar etmek için ideal bir cihaz arkadaşım herkez bi taraflarını yırtıyor sar değeri diye çin zararlı diye halamı çin anlamıyorum bu kadar ısrarla sağlığınıza zarar vermek istemenizi

Yapılan araştırmalarda bu modelin sar değeri 0.85 W/kg dir Orjinal 5800'ın sar değeri 0.97 W/kg dir

mehmetopuz

mehmetopuz

Üye
Ustad telefonu kullanması tam bır ıskence al samsung monte uygun bır fıyata pasa pasa kullan ha paran coksa :) gıt iphone al yaa 10 numara :)

aydınlı_yavuz

Üye
ben tavsiye etmem çin mallarından uzak durun ben aldım randuman vermedi hoşuma gitmiyor dokunmatiğini yapan telefoncu daha bulamadım kayseri arık yapmıyo haberiniz olsun anlaşması bitmiş fatura olursa yapıyor

xyorgunx

Üye
qüelll

Üst Alt