Digiphone DG66 - Tv Açıldığında Yemyeşil Ekran Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mustyceza

Üye
    Konu Sahibi
Digiphone DG66 - Tv Açıldığında Yemyeşil Ekran Yardım
Digiphone Dg66 Aldim. 1 hafta oldu ve TV'si Yemyeşil bir ekran açiliyor arkadan muzik geliyor ama görüntü yok bilen birileri yardimci olabilirmi..? :agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla

( Herşeye rağmen on numara bir telefon birdaha olursa birdaha alacığım bir tel denemenizi tavsiye ederim)

digiphone

Üye
öncelikle merhabalar arkadaşım,cihazın tv entegresınde sanırım bır sorun oluştu veya kamera soketınden kaynaklanan bır durum var,cıhazınızın garantısı var,servısımızle ırtıbata geçip sorununuzu çözebilirsiniz...

okakacan

Üye
Bende DG 66 sahibiyim, bendeki sorunmu bilmiyorum ama , Bluetooth ile bir dosya gönderemiyorum yada ben bulamadım . :hmmm:agla

müzik çalar'a şarkıları atamıyorum hafıza kartından:vur ve ben buna göre bir kulaklık bulamadım sizce hangi kulaklıklar uygun. Telfonu 2. el aldım ve 1 hafta kullamadan 2 kere servise gitti:@

Acil yardımm... Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Kullanım klavuzu okundu.

hakan.c

hakan.c

Üye
böyle bir sorun benim arkadaşımdada vardı.teknik servise göndermişti galıba

mbc34

Üye
arkadaşım bu tür telefonlar bazı arızaları yapacaktır. bunu engellemenin en güzel yolu telefonunu teknik servisine göndermek olsun. bu telefon sar elektronik firmasına aittir. ne şekilde olursa olsun telefonunuz en mükemmel şekilde tamir edilip geri gönderiliyor. ben kendi telefonumu gönderdim.

xxhenry14

Üye
Bende DG 66 sahibiyim, bendeki sorunmu bilmiyorum ama , Bluetooth ile bir dosya gönderemiyorum yada ben bulamadım . :hmmm:agla

müzik çalar'a şarkıları atamıyorum hafıza kartından:vur ve ben buna göre bir kulaklık bulamadım sizce hangi kulaklıklar uygun. Telfonu 2. el aldım ve 1 hafta kullamadan 2 kere servise gitti:@

Acil yardımm... Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Kullanım klavuzu okundu.

1.Arkadaşım İlk Önce Eqer Hafıza Kartına Müziq AttıySaN Müzik Çalar Listeni Güncellemen lazım Güncellemek için Müzik ÇalaR AyarLarında Yapabilirsin.
2.Bluetooth la dosya göndermek için illa ki telefonda sim kartı bulunması lazım nasıl göndereceğini öğretiyim; İlk Önce Menüye Gİr Sonra Ajandaya Gir Ordanda Galeri Ve sonra göndermek istediqin dosyayının üzerine seçeneklere bas ilete gel orda bluetoothla ilete bas tamamdır :D

TŞKLER

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt