• Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında zil sesi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız veya hak sahibiyseniz; cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.

Didier Sabatier Jerome Fesquet - Elle M' A Dit Je T' Aime(Heryerde Yok Bu Parça)

Sponsorlu Bağlantılar

JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
çok sağolun arkadaslar yorumlarınız için

speedrush

speedrush

Üye
Eyw saoL bro..

zivana_99

Üye
dayıcm daha indirmedm ama eminm ki güzeL bişeydir..çnkü bu kadar şarkıyı şişiriğte sonunda kötü bişey çıkarsa reziL oLursn ondn bunna güweniyosn ki güzL bi şarkı :D eLine emeğine sağLık..

JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
dayıcm daha indirmedm ama eminm ki güzeL bişeydir..çnkü bu kadar şarkıyı şişiriğte sonunda kötü bişey çıkarsa reziL oLursn ondn bunna güweniyosn ki güzL bi şarkı :D eLine emeğine sağLık..

güzel olmasa buraya koymam zaten okadar elimde müzikler varki beyendiklerimi buraya koyuyorum ;)

sevval06

Üye
Teşekkürler

Crescent-23

Crescent-23

Üye
teşekkürler güzel parça

osqr

Üye
eline saglik arkadasim baya aradim sarkiyi sende buldum sonunda güsel paylasim ++

zaggum

Üye
mükemmelsin kardeş

kabus566

Üye
ortak bunu bi zahmet no rapid yazarmısın zippy olabilir mesela rapid kitli bende malesef :D

aytu123

aytu123

Üye
saol kardeş

sefir50

Üye
teşekkürler kardeş

aburcubur

Üye
Paylaşımın için teşekkürler (:

djtüncay

Üye