Dexpot 1.5.9 Build 1503

 • 28 Nisan 2011
 • 718 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  Yapımcı: Dexpot GbR
  Eklenme Tarihi: 28.04.2011
  Dosya Boyutu: 4,10 MB
  Lisans: Ücretsiz
  Dil: İngilizce
  Ekran Görüntüleri: Görüntü 1 Görüntü 2
  Platform: Windows 2000/XP/Vista/7
  Uninstall Seçeneği? Evet
  Limit: Yok

  Dexpot (Sanal Masaüstü Oluşturma Programı) ile masaüstünüzü sanal masaüstleri ile birleştirip bir masaüstünde bir ofis uygulaması kullanırken diğer masaüstünüzde msn'e girebilir bir diğer masaüstünüzde film izleyebilirsiniz. 20 taneye kadar sanal masaüstü oluşturulmasına izin veren Dexpot küçük, ücretsiz ve eklentilerle geliştirilebilir.

  Çok işlem yapanların tercih edebileceği çoklu sanal masaüstü uygulaması gizliliğinizi korumak içinde tercih edilebilir. İşyerinde bir masaüstünde işlerinizi yaparken bir diğerinde internette gezebilir, bir diğerinde ise oyun oynayabilirsiniz. Diyelim ki gizli veya erişilmesini istemediğiniz dosyalarınızı başka bir masaüstünde açtıktan sonra bilgisayarın başından kalkmanız gerekti. O masaüstünü şifreleyip bilgisayarın başında rahatça kalkabilirsiniz. Kim o masaüstüne erişmek istese anında şifre istenecektir.
  Dexpot'u farklı eklentilerle geliştirmek mümkün. Oluşturduğunuz masaüstlerini 3 boyutlu efektlerle görmek isterseniz Dexcube eklentisini kurabilirsiniz. Bu eklentiyi kullanabilmek için sisteminizde DirectX 9 veya üstü yüklü olmalıdır. Dexcube eklentisiyle masaüstünü değiştirmek için Ctrl + Alt ve yukarı aşağı ok tuşları kullanılmalıdır. Dexpot'un bir diğer eklentisi SevenDex ile masaüstlerini Windows 7 görev çubuğunda görebiliyorsunuz. Son olarak saatli bir duvar kağıdı olan Wallpaper Clock eklentisi ayarladığınız saat ayarlarına göre otomatik değişerek size saati ve tarihi hatırlatmış olacak.

  Daha bir çok kolaylığı ve özelliği içerisinde barındıran bu program ile artık sayfa kalabalığına da son verebilirsiniz. Masaüstlerine özel isimler vererek de kategorilere ayırabilirsiniz.

  DOWNLOAD
   


  Yazan: backspace11
  meska08 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/01/2019 - 01:42