Devlet Acımadı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SnL.dracula

Üye
    Konu Sahibi
Devlet Acımadı
devletımız 13 temmuz sonrası alınan telefonlar kesınlıkle kaıt olmayacak dıye kesin karar aldı.13 tetmuz oncesı kayıt olcak fakat 13 temmuz sonrası kesınlıkle olamyacak-. dun ki yapılan toplantıda " bosuna 5 mılyon yatırmayın telefonunuz 13 aralık sonrasında bloke olacak dıye " basın toplantısı yapıldı.

oteb

Üye
Bu bizim pek alışık olmadığımız bir uygulama, göreceğiz bakalım...

darkred

darkred

Üye
walla 13 temmuzdan sonra kaçak cep telefonu alanlar iç isyan çıkartırlar

devlet bakalım bu işi becerebilecek mi merak etmiyo değilim hanii

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
<div class='quotetop'>(evreNian &#064; Dec 9 2005, 02&#58;11 PM) [post=225120]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
walla 13 temmuzdan sonra kaçak cep telefonu alanlar iç isyan çıkartırlar

devlet bakalım bu işi becerebilecek mi merak etmiyo değilim hanii
[/b][/quote]

"yakkarız bu gezegeni yakkarizzzzzz"(13 temmuzdan sora alinan telefonları sahipleri)

harun

Üye
ya abi bana bu ayın 17 sinde avrupadan telefon gelecek şimdi o telefonu kapatacaklarmı ya abi bir hafta beni idare etseler

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
telefonun fatura tarihi önemli 13 temmuzdan sonra alınmışşa seni bi haftada kurtarmaz 13 temmuzdan önce alınmış olması gerekio

SnL.dracula

Üye
    Konu Sahibi
anlayacagınız elınızde 13 temmuz sonrası bır telefon varsa yandınız demektır siz en ıyısı onu alı n parcalayın ve parca parca satın . bu daha karlı olur yada urdacıya demırını satınNN........

cepix

cepix

Üye
Bir çözüm yolu bulunur er veya geç...
Burası Türkiye

hidayet

hidayet

Üye
<div class='quotetop'></div><div class='quotemain'>"yakkarız bu gezegeni yakkarizzzzzz"(13 temmuzdan sora alinan telefonları sahipleri) [/b][/quote]

^^AnaCOnDA^^

Üye
Geçmiş olsun nediyelim Bir bardak su içsinler o telefonon üzerine

volkanik546

volkanik546

Üye
Başın sagolsun o telefonu unut devlet ılk kez bu kadar cıddı zaten asıl para kaynağı 13temmuzdan sonrakiler çünkü en son çıkan telefonlar 13temmuzdan sonra ülkemıze girdi[telefonun 13temmuzdan sonra alman önemlı degıl önemli olan yurtdısından ulkemıze giriş tarıhı]byyyy

D3N1Z

D3N1Z

Üye
yani şimdi biz 5 milyon vermiyecekmiyiz TOHBE TOHBEEE

volkanik546

volkanik546

Üye
verecen

mavizeybek

mavizeybek

Üye
walla oy kaygısı falan olmasa bir de yerlerinde ben olsam hiçbir kaçak telefonu affetmem&#33;&#33;&#33;
hepsini bloke ederdim sen git devletten vergi kaçır

dikkat ederseniz gelişmiş ülkelerde de bu devletten vergi akçırma suçlarına en ağır cezalar verilir

CannYFoX

Üye
Ya ne gerek vardı kapatmaya falan bırakın isteyen istediğini alsın kaçak falan iye karıştırıyolar....

darkred

darkred

Üye
arkadaşlar yaa benim 6630 a bugün bir mesaj geldi telefonunuz klonlanmıştır diye.ben teli daha yeni aldım 3 hafta oldu ne yapmam lazım bilen varsa beni yönlendirebilirmi acaba

mavizeybek

mavizeybek

Üye
<div class='quotetop'>(CannYFoX &#064; Dec 11 2005, 09&#58;57 PM) [post=225581]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Ya ne gerek vardı kapatmaya falan bırakın isteyen istediğini alsın kaçak falan iye karıştırıyolar....
[/b][/quote]

olurmu abim direk wergi kaçakçılığına giriyor. devlet ne kadar zarara uğruyo onlardan biliomusun?

slayer

Üye
<div class='quotetop'>(mavizeybek &#064; Dec 11 2005, 10&#58;22 PM) [post=225600]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(CannYFoX &#064; Dec 11 2005, 09&#58;57 PM) [post=225581]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

olurmu abim direk wergi kaçakçılığına giriyor. devlet ne kadar zarara uğruyo onlardan biliomusun?
[/b][/quote]
Aldığı diğer ağır vergiler fazlasıyla o zaraarı kapatıyor...
Örnek: ADLS, motorlu araçlar...

mavizeybek

mavizeybek

Üye
yaw bu sana vergi kaçırma hakkını veriyosa kaçır o zaman ?

sen adsl e vergi mi ödüyon ki?
o kadar hortumcu olursa olacağıd bu zaten

Caine

Caine

Üye
ben daha işlemini yaptırmadım tlfnin. cidden merak ediyorumda nasıl bloke edecekler. görelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt