Devlet Acımadı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

damadada

Üye
uygulamadan mende zararlıcıkacagımı bılebıle soyluyorum herkesıçın hayırlıuygulamaolacak şüphesıs vergıdısı olup kaçakyollarla ulkemıze gelen telefonlar epey carii açıga sebepoluyor tum arkadaslarımdan bukonuya kendı pencerelerınden degıl bıraz perspektıf bakmalarını istiyorum
hem bellımı olur daha kalıtelı telefonları daha uygun fıyata ve guvenlı bırsekılde almısoluruz unutmayalımkı
kaçakçılık güselbırseyolsaydı önce örnek aldıgımız G8ülkeleri yapardı
bıraz degıl epey basımızın agrıyacagı kesın ama devletın beyanatlarına dıkkat edın lutfen 13 temmuz cok onemlıkavram onun için telefon alacaklarbeklesınler uygulama gırene kadar almısolanlarıse ımkanıvarsa degıstırsın yada elınden bırsekılde cıkarsın
kalınsaglıcakla

darkred

darkred

Üye
<div class='quotetop'>(evreNian &#064; Dec 11 2005, 10&#58;06 PM) [post=225589]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
arkadaşlar yaa benim 6630 a bugün bir mesaj geldi telefonunuz klonlanmıştır diye.ben teli daha yeni aldım 3 hafta oldu ne yapmam lazım bilen varsa beni yönlendirebilirmi acaba
[/b][/quote]
arkadaşlar bana yardım edecek bir allahın kulu yokmu yaw

SnL.dracula

Üye
    Konu Sahibi
senın yapacagın bır sey yok sadece faturan varsa tabı oda naylon fatura degılse gıt bır bayıye basvur cunku 13 temmuz sonrası verılen faturalın cogu naylon fatura yanı sahte fatura . saten kayıt yapmazlar ama sen genede gıt bır basvur

mavizeybek

mavizeybek

Üye
<div class='quotetop'>(evreNian &#064; Dec 12 2005, 02&#58;18 AM) [post=225757]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(evreNian &#064; Dec 11 2005, 10&#58;06 PM) [post=225589]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
arkadaşlar yaa benim 6630 a bugün bir mesaj geldi telefonunuz klonlanmıştır diye.ben teli daha yeni aldım 3 hafta oldu ne yapmam lazım bilen varsa beni yönlendirebilirmi acaba
[/b][/quote]
[/b][/quote]

hocam sana operator servisinden gelen msjın devamı 50 kontör dahilinde işleminiz yapılacaktır eğer yapmak istemiyorsanız bilmem hangi numraraya kısamsj şeklinde msj yollanıyız şeklindeyse o hayır msjını yollamadığın sürece korkma&#33;&#33;&#33;&#33;
aslında bayilere gidip işlem yaptırmaya da gerek yok operatörlerinizden ilgili numaraya sms atarak yada arayarak işlemi yapabiliyorsunuz. onlarda sizlerin hesabından ücretlerini kesiyorlar. yani saatlerce kuyruk beklemenin bir mantığı yok&#33;

numarayı bilmiyosanız müşteri hizmetlerini arayın bir zahmet onlar size gerekli bilgileri verecektir
yani uygulama hepimize hayırlı uğurlu olsun

cosmokramer

Üye
<div class='quotetop'>(evreNian &#064; Dec 12 2005, 02&#58;18 AM) [post=225757]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
[/b][/quote]

senin telefonun kullandığın hattın üzerine kaydedilecek. o telefonda başka hat kullanamayacaksın. hattını değiştirirsen tekrar 5 milyon ödeyerek kaydettirmen gerekecek, veya telefonu satarsan alan kişi yine 5 milyon ödeyecek.

yitik savaşçı

Üye
Şimdi devlet eski bir suçu affederek temiz bir sayfa açmamıza olanak tanıyor. Bu tarihe kadar kayıt dışı olarak adlandırılan telefonlar için 5 YTL ödeyerek suçumuzu affetmelerini sağlıyoruz. Bu tarihten sonra kaçak telefonlar kayıt altına alınmayacak.

İlk soru kayıt dışı telefon nedir? Klonlanmış telefon nedir?

Seri numaralarına neye göre bakılıyor? Türkiye&#39;de fatura ile satılan telefonların seri numaraları biliniyor ve bu bilinenlerin dışındakiler mi bloke edilecek? Seri numaraları telefon hattına mı işleniyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt