Dev Android Uygulama Koleksiyonu(350 MB :D) Hocam +2500 Oldu Sabit Pls!

Sponsorlu Bağlantılar

tlp_53

tlp_53

Üye
tesekkurler

orhangokce

orhangokce

Üye
Gerçekten de 350 MB android uygulamaları için çok fazla.Ama burada önemli olan bu uygulamalar tam çalışıyor mı ve ihtiyacımız olan uygulamalar mı?
Mesela Advanced Task Killer çok kullanışlı ve hemen hemen herkese gerekli.Peki ama AndFTP? veya Chalky?
Ben ce herkes halihazırda kullandığı programları yazsa daha az ama daha değerli bir paylaşım olur..

frk_25

Üye
saqoL kardeş işe yaradı hepsi ALLAH razı olsun

canercnr

Üye
adam uğraşmış koymuş. ne işe yaradığını yazmadan önemi yok diyeceğinize, ne işe yaradığınıda kendiniz araştırın bulun sonra yükleyin. garipsiniz gerçekten...

saol dostum güzel paylaşım

metintokta

Üye
arkadasım tesekkurler, acıp kullanmadan baska yorum yapmayalım

metin

by cry

Üye
çok az uyg var burda.. ama saol canım

ahmetsk1903

Üye
nasıl indiricem ben bunu linkini göremiyorum arkadaşlar..

ysn19877

Üye
adamım eyvallah. geniş ve güzel paylaşım. bir sorum olacak bu leo 2 de android var ya ben arka palnda çalışan programları telefonda nerden kapatırım herhangi bir uygulama kurmadan. telefonun kendinde yok mu bu uygulama. yoksa hangi programı önerirsin.

delusiveuser

Üye
harikaaa

yilmazsamet

Üye
(Bu dosya ya telif hakkı iddiası nedeniyle veya yükleyen kişi tarafından silinmiştir.)

Merhaba. Paylaşım için teşekkür ederim ama yeni link verme şansın var mı ? Çünkü hotfile yukarıda ki parantez içinde ki yazıyı söylüyor..

checkvizor

Üye
(Bu dosya ya telif hakkı iddiası nedeniyle veya yükleyen kişi tarafından silinmiştir.)

Merhaba. Paylaşım için teşekkür ederim ama yeni link verme şansın var mı ? Çünkü hotfile yukarıda ki parantez içinde ki yazıyı söylüyor..

aynen dostum yeni link verme şansın varsa süper olur.

yılmaz88

Üye
teşeeeeeekküüüüüürleeerrr

kemafi

Üye
link silinmiş, yüklenmiyor. Yeni link verebilir misin? Emegin icin tesekkurler

xm5

xm5

Üye
dosya yok

kandk

Üye
bir yığın program var ellerine sağlık.. AMA telif haklarına takılmış arkadaşım... tekrar yüklemek gibi bir şansın var mı?

ihvanidin

Üye
tsk

cuthbert1

Üye
Tamamen gereksiz ve boş bir çalışma. Emeğine yazık. İndiren sayısının fazla olduğunu sanmıyorum hangi program ne işe yarar o bile belli değil.

ierisen

Üye
eline sağlık dostum. bu kadar uygulamayı denemek biraz zaman alacak :)

ozzy35

Üye
saol kardeş... Fakat linkler güümmm......

LasTTango

LasTTango

Üye
Tesekkürler emegine
Uygulamanın coklugundan cok ne ne ise yarıyor ne kadar iyi acıklamaları olsaydı daha iyi olurdu sanki.

Üst Alt