Öneri [Destek Verin]Android img dosyasını açan program varmı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
İmg dosyası upload edebilir misin? PC de denemek istiyorum eğer orada şifre istiyorsa şifrelenmiş o zaman.
img dosyası 2.3 gb ve internet yavaş. Ama daha hafif bi dosya bulursam aynı sorun çıkarsa gönderirim yada dur sana link atayım istersen ordan indir. dene.. ama öncelikle samsung hesabın olması gerekiyo. yoksa kayıt ol. Regular download a bas indir. İndirdikten sonra dosya açılmazsa ki açılır ne olur ne olmaz diye,
Dosyanın sonundaki md5 i sil sinra dosya .tar olarak görüküyo.. işte içine gir system.img yi çıkar. Sonra system.img içindeki dosyayı çıkar, çıkarırken şifre sorarsa o zaman dediğin gibi şifreli. Sifre sormazsa ki sormaz gibime geliyo.. direk çıkartır. Şifre sormazsa, o system.img yi telefona at bu konudaki programla aynısını yap belki sende de şifre sorabilir ?
Pc den Rar vs. programı ile halledebilirsin.
buda link,

• Beğen
Tepkiler: AIS

AIS

AIS

Üye
img dosyası 2.3 gb ve internet yavaş. Ama daha hafif bi dosya bulursam aynı sorun çıkarsa gönderirim yada dur sana link atayım istersen ordan indir. dene.. ama öncelikle samsung hesabın olması gerekiyo. yoksa kayıt ol. Regular download a bas indir. İndirdikten sonra dosya açılmazsa ki açılır ne olur ne olmaz diye,
Dosyanın sonundaki md5 i sil sinra dosya .tar olarak görüküyo.. işte içine gir system.img yi çıkar. Sonra system.img içindeki dosyayı çıkar, çıkarırken şifre sorarsa o zaman dediğin gibi şifreli. Sifre sormazsa ki sormaz gibime geliyo.. direk çıkartır. Şifre sormazsa, o system.img yi telefona at bu konudaki programla aynısını yap belki sende de şifre sorabilir ?
Pc den Rar vs. programı ile halledebilirsin.
buda link,

Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Benim gibi "Rar Zip Tar 7Zip File Explorer"
Telefonuna indir aynısını sende dene. Bakalım sendede aynısı olcakmı.
Hallettikten sonra bildirirsin.
inşallah çözülür bu sorun.

• Beğen
Tepkiler: AIS
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
İmg dosyası upload edebilir misin? PC de denemek istiyorum eğer orada şifre istiyorsa şifrelenmiş o zaman.

Çözebildin mi ?
Ben x plore ye yine mail attım.
Sizde atın çünkü x plore de olsa tabiki çok iyi olur..

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar uzun bi aradan sonra nihayet x-plore dosya yöneticisinden mail geldi.
Yaklaşı 20 yada 30 mail atarak sonucunda mail attılar. enteresan istek olduğunu söylüyolar ama net olarak zamanla olacağını bildirmişler. Bu iyi haber.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Uygulamayı indirip 5 yıldız ve olumlu yorumla destek oldum.

• Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah desteğin için.

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar X-Plore ye bu konuda Gmail atın hep. Cevap verene kadar.. çünkü en iyisi X-plore de olur
Uygulamayı indirip 5 yıldız ve olumlu yorumla destek oldum.

Diğerindeki yorumuda gördüm eyvallah.
Çözebildin mi ?
Ben x plore ye yine mail attım.
Sizde atın çünkü x plore de olsa tabiki çok iyi olur..

Biraz zaman geçti ama oldumu senin test bilmiyorum :)
X plore ye mail at bu konu için. Destek Ol
Benim maile cevap geldi ama sadece benim olmasın. Sizde destek verin cevap verene kadar. Çok kişi isterse yakın zamanda yaparlar.. ayrıca ben yaklaşık 30 35 mail attım x plore ye öyle cevap geldi :yuru :biggrin:

Orhan Bütün

Orhan Bütün

Üye
arkadşım amacın çalışmaksa limbo pc emetor ama eyer açmak ise zarciver kullan

• Beğen
goldmobile

goldmobile

Üye
Bende x-ploreye atıcam mail

• Beğen