Desire x 4.1 güncellemesi ile bozulanlar

 • 6 Nisan 2013
 • 2129 Okunma
 • 6 Cevap

 1. 1) klavye ufaldı (benim gibi mesajlaşmayı sevenler için kötü)
  2) her hangi bir yerde mesaj yazı vs yazarken klavye tepkime hızı çok azaldı (hızlı yazamıyoruz donuyor)
  3) hoparlör ses çıkış gücü zaten azdı iyice azaldı.
  4) en önemlisi beats tamamen gitti kulaklık işlevi yok telefonun.
  5) kilit ekranında müzik olduğunda adı değilde albüm adı yazıyor. (kaç kişi ayarladı sanki? Hep bilinmeyen sanatçı yazıyor bende)
  6) chrome ve kendi tarayıcısında bazen siteleri açmıyor. Sonuç bulunamadı yazıyor google araması yaparken.
  7) google+ flicker 7digital vs vs 15 kadar uygulama felan. Hepsini iptal ettiğim halde ram boştayken 550'den aşağı inmiyor. (15 uygulamayı güvenli moda girip kaldırdım)
  8) en önemli sorunlardan birisi de, kamera netliği kalitesi yakın çekim autofocus özelliği metin okuması vs ne kadar sahne modu varsa hepsi aşırı bi şekilde kötü eskiye göre. Yazıları okuyamiyor neredeyse.


  Aklıma gelen olursa eklerim buraya. İnşallah yeni güncelleme hızlı ve mükemmel bir şekilde gelir. Yoksa benim gibi krize giren herkes htc'sini elinden çıkarma yolu arayacaktır.
   


  Yazan: krocix
 2. Ben diğer forumlarda bu telefonun konusunu detaylı şekilde inceledim.Şikayet var ama HTC ek güncelleme ile bu sorunları çözeçekmiş ve telefonu kapatıp açınca yada fabrika ayarlarına geri dönünce bazı şeylerin düzeldiğiniz yazmışlar sende deneyebilirsin istersen
   
 3. ek güncelleme bugün geldi.

  2.20.401.5 (10.36MB)

  Beats audio sorunu düzelmiş...
   
 4. bahsettiğin diğer sorunlar devammı ediyor son güncelleme ile?
   
 5. Beats kulaklık sorunu düzeldi ama şarkılar arasından hızlı geçiş yapınca ses yine gidiyor. hiçbir anlam veremedim açıkçası. kamera yine optikleme sorunu ile devam. klavye normale döndü ama hâlâ yavaş. aklınız var güncelleme yapmayın ice creamda kalsın.
   
 6. valla tavsiyelerin için sağol ben en iyisi ice creamda kalıyım ayda biraz bekleyim ne olacak ne bitecek
   
 7. Arkadaşlar benim cihaz ics ama custom rom yüklü jelly bean yüklemek istiyorum ama stock roma nasıl donebilirim bilmiyorum yedeğimde yok.yardımcı olursanız sevinirim
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
14/12/2018 - 00:04