"Dersimi Aldım"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
"Dersimi Aldım"

Fenerbahçe'de teknik direktör Christoph Daum, karşılaşma ardından bir basın toplantısı düzenledi.

Turkcell Süper Lig'de 9. hafta maçında Gaziantepspor'a 94. dakikada yediği golle mağlup olan Fenerbahçe'de teknik direktör Christoph Daum, karşılaşma ardından bir basın toplantısı düzenledi.

"Maç içinde futbolcularıma ulaşamadım. İlk gole dek çok net pozisyon vermedik. Boş alanları iyi kullanamadık. Bunları başarsaydık galip gelebilirdik. Maç içinde futbolcularıma ulaşmakta zorluk çektim. Ben ilk olarak hatayı kendimde ararım. Bu yenilgiden özellikle ben ders alacağım. Andre Santos'u oyuna alarak ilerde daha etkin olmak istedik ama yapamadık'' diye konuştu.

Gaziantepspor deplasmanının çok zor olacağını bildiğini, rakibin pozisyonlarını iyi değerlendirdiğini ifade eden Daum, şunları kaydetti:

''Bunun zor maçlardan biri olacağını daha önce de ifade etmiştim. 1-0'dan sonra baskı kurmalıydık ama bunu başaramadık. Skoru 2'ye çıkarmalıydık. İyi organizasyon yapamadık. Rakip, alanı bizden daha iyi kullandı. Ama bu maçtan gereken dersleri çıkarmalıyız. Diğer maçlara daha güçlü çıkacağız.''

Kaynak: Anadolu Ajansı

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
yenildikten sonra ders alsan nolacakki? Daum Türkiyeyi senden iyi tanıyan Td yok şu an bu dersi taa baştan alacaktın..

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Galatasaray maçı öncesi ders aldıysa çok iyi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt