ders çalışamıyorum,

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ümran

Üye
    Konu Sahibi
ders çalışamıyorum,
arkadaslar yaklaşık 1 ay sonra açık öğretim sınavı var ve ben hala çalısmadım tam başlıcm hevesım kaçıyor ve bu durum hergün dewam ediyor .ne yapım yardım edin

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
yavaş yavaş artır ilk gün istemiyorsan sadece 30 dakika çalış.

Jomolocco

Jomolocco

Üye
Yapacak fazla bir sey yok sende bitiyor olay. :oke:

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
birisine anlatarak yap ve kasmadan çalış bir de bolca kitap başarıda büyük etki yapar ayrıca yaptıkça soruları cok sevindirik olcaksin

ümran

Üye
    Konu Sahibi
yavaş yavaş artır ilk gün istemiyorsan sadece 30 dakika çalış.

işim yok hangi saatler çalışsam iyi olur

- - - Eklendi - - -

Yapacak fazla bir sey yok sende bitiyor olay. :oke:

haklısın

- - - Eklendi - - -

birisine anlatarak yap ve kasmadan çalış bir de bolca kitap başarıda büyük etki yapar ayrıca yaptıkça soruları cok sevindirik olcaksin

peki .aöf okuyan varmı aramızda yardımcı olsun biraz

DeEenzameMan

DeEenzameMan

Üye
Sevmiyorsan zorlama

rpg7

Üye
arkadaslar yaklaşık 1 ay sonra açık öğretim sınavı var ve ben hala çalısmadım tam başlıcm hevesım kaçıyor ve bu durum hergün dewam ediyor .ne yapım yardım edin
aynı dert bendede var bende aöf okuyorum konuların sonundaki özetleri okuyorum bide testleri yapıyorum artık tutarsa

Samet.25

Kafandaki herseyi at bi kenara telefonu kapat pc den uzak dur ders calisicagin oda sessiz olsun masanin ustunde dikkatini.etkileyecek esya bulundurma ders calisirken sevdigin bi muzik ac vs vs

ॐOsMaN

ॐOsMaN

Üye
dersi evde çalışma git kütüphanelerde çalışma salonları var oralarda çalış herkez çalışma durumunda oldugu için sende motive olur çalışırsın :)

ümran

Üye
    Konu Sahibi
dersi evde çalışma git kütüphanelerde çalışma salonları var oralarda çalış herkez çalışma durumunda oldugu için sende motive olur çalışırsın :)

bunu deniyebilirim :oke:

- - - Eklendi - - -

aynı dert bendede var bende aöf okuyorum konuların sonundaki özetleri okuyorum bide testleri yapıyorum artık tutarsa

ama ben hiç başlamadım nasıl yapsam :bilmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt