Demin açtığım konu hiç bir uyarı verilmeden sebebi söylenmeden neden nasıl kaldırılabiliyor?

Konu Sahibi
Demin açtığım konu hiç bir uyarı verilmeden sebebi söylenmeden neden nasıl kaldırılabiliyor?
Kaç yıldır şurdayım daha böyle bir saçmalık görmedim

cyborg78

Üye
ya yanlış yere konu açmışındır, yada açtığın konuyu beğenmemişlerdir

SHS

Üye
sadece kopyala yapıştır konu açabilirsin

bknz. android bölümünde modların açtığı konular

SHS

Üye
şakada gerçek payı var

SHS

Üye
çorba oldu karıştır dibi tutmasın

Superfan

Üye
Yani bir de konular çok geç onaylanıyor. Dün akşam saat 8.30'da hazırladım gönderdim konuyu (Android uygulamalar). Daha açılmadı...Uygulama yayınlandıktan 30 dakika sonra açtım konuyu. Aradan 18 saat geçti. Saçmalık yani...

Son düzenleme:
Tepkiler: B.A.R.O.N ve SHS

NEXUS

Üye
Sizde Kopyala Yapıştır Yaparken Önemsiz Bulduğunuz Yerleri Silin Azıcıkta Birşey Ekleyin kaldırılmıyor zaten

Tepkiler: B.A.R.O.N
Bıraktım artık konu açmayı. Ne tür konu açsam bir kural karşıma çıkıyor. Ama nedense bu kurallar sadece bana geçerli.

Tepkiler: .NeXuS.

NEXUS

Üye
Bıraktım artık konu açmayı. Ne tür konu açsam bir kural karşıma çıkıyor. Ama nedense bu kurallar sadece bana geçerli.
Birde Bana Açtığım Konular (Bu Siteden Alıntı Değilse) Hemen Kilitleniyor Birde Diğer Konulara Bakıyorum Full Copy-Paste

cyborg78

Üye
aslında bulmak zor değil bence, konuları kilitleyenlere bakın ordan çıkar kim kaldırıyo konuları

Superfan

Üye
24 saat oldu daha açılmadı konu bu kadar olmaz ya..

ANIL

Admin
Hangi bölüme açtınız konuyu?

SHS

Üye
Ben öyle yaptım. Konu habersiz çöpe alındı. Adminden uyarı geldi. Kurallar sadece bize demekki.

üyenin biri tüm konuları copy paste yapmış hatta harf sırasına göre gidiyo, demek herkese öyle değil, kimine işlemiyo

Tepkiler: mürteza16
Üyeler isyan çıkarmış
ama suç adminlerde sitede baştan uygulamadıkları kuralları şimdi uygulamaya çalışıyorlar ve bu duruma alışık değiliz
Ayrıca her mod kendisine göre yorumluyor kuralları yani bir düzen gelmeli artık bu işe