Delirmek üzereyim arkadaşlar lütfen bana yardım edin

• 15 Mart 2013
  • 551 Okunma
  • 9 Cevap

1. Explorer.exe sürekli donuyor herhangi bir dosya kopyalayamıyorum yerel disklere giremiyorum bilgisayarım Windows7 Intel Core duo 2.3 GHz İşlemci 2 Gb Kingston ram 512 Mb Ati Radeon HD3650 Ekran kartım var virüs mü başka bişey mi anlamadım gitti ama çok kötü sürekli donuyor hiçbir şey yapamıyorum. Program dahi kuramıyorum oyunu da geçtim lütfen yardım !!

Biriniz bi yardım edin:off:

Yazan: midosx7
  2. format at en iyisi

midosx7 bunu beğendi.
  3. arkadasım combofix kur olmadı formatla

4. Explorer.exe dosyası masaüstünüzün ve diğer başlıca klasörler proğramların pc verilerine ulaşmasının ana dosyası diyebiliriz bu dosya zarar görmesi durumunda win7 dvdsi ile onarabilirsin ya da uğraşmayıp diskinize format işlemi yapıp işletim sistemini tekrar kurabilirsiniz.

5. Diğer arkadaşlarından dediği gibi format at,kurtul.Ayrıca konu başlığına yardım yazmayıp da sorununu yazsan daha iyi olur :>

6. Format atman iyi olur.

7. bu bir VİRÜS taratarak uğraşmaktansa format at geç :D

8. combofix ile tarat cleaner gibi programlar hatta daha gelişmiiş temizleme programlarda disk bölmesi ve kayıt defteri hatalarını tarat

9. explorer.exe yi yenisiyle değiştirsen de olabilir belki :hmmm kopyala yapıştırla yani tabi sorun sadece explorer.exe de ise

10. format at temiz olsun

Yüklüyor...
21/11/2018 - 04:31