Del Bosque: "Gerekirse sol bekte Pedro oynar"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Del Bosque: "Gerekirse sol bekte Pedro oynar"
İspanya Teknik Direktörü Vicente Del Bosque, Alvaro Arbeloa ve Jordi Alba'nın Hırvatistan maçı öncesinde kart sınırında bulunmasının kendisini endişelendirmediğini söyledi.

23 kişilik kadroda sol bek mevkiinde sadece Jordi Alba'ya yer veren Vicente Del Bosque, Valencia'nın yıldızının cezalı duruma düşmesi halinde ilginç bir değişikliğe gidebileceğinin sinyalini verdi.

Son grup maçlarından önce Cadena SER'e konuşan Del Bosque, "Eğer iki oyuncu da ceza alırsa bu felaket olmaz. Üçlü savunmayla oynayabiliriz. Ya da sol bekte Pedro'yu oynatabiliriz. Bizim için işe yarabilecek birçok çözüm ihtimali mevcut." şeklinde konuştu.

Vicente Del Bosque, Hırvatistan karşısında bazı kilit oyuncularını dinlendireceği yönündeki haberlerin ise gerçeği yansıtmadığını ve böyle bir düşüncesinin bulunmadığını sözlerine ekledi.

Euro 2012'nin en büyük favorisi olan İspanya, İtalya beraberliğinin ardından İrlanda'yı farklı mağlup etmeyi başarmıştı.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
maşallah. takıma o kadar da güveniyor demek : ?

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Gerekirse ben tek kuruş almadan oynarım :züü: :ağlarım: :cry:

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Sol bek ne ki zaten ben orta saha oynuyorum :hih:

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
ben sağ açık oynadığım için problem değil. :D

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Vayy adam koşucu ya ben genelde pasla bitirmeyi seviyorum oyunu :D Kanat bana göre degil :ehe

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Açık genelde dripling ve kosu yapar ondan dedim pas tabi atarsın ee bizde kosuyoruz :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...