Define sandığından evlenme teklifi çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pelın_

Konu Sahibi
Define sandığından evlenme teklifi çıktı
Antalya'da kız arkadaşı Buket Aksoy ile yaz tatilini geçiren Emre Gökçen, sevgilisine su altında evlenme teklif etti. 10 gün süren planlamanın ardından harekete geçen Gökçen'e, Aquapark bünyesindeki Jasmine Dalış Kulübü sahipleri ve yakın arkadaşları yardım etti.

Askerde nöbet tutarken böyle bir evlenme teklifinin aklına geldiğini belirten Emre Gökçen, "Geçen yıl yine burada dalış yapmıştık. Kız arkadaşım o günü hep anlatır. Ona burada evlenme teklif etme kararını verdikten sonra planlara başladım" dedi.

Antalya'da oturan annesini arayarak küçük bir define sandığı aldırdığını, içine kolye ve tek taş yüzük koydurttuğunu anlatan Gökçen, "Sandığa, üzerinde 'Benimle evlenir misin' yazılı bir not bıraktım. Islanmaz kağıda yazdığım not, sandıkta Buket'i bekledi" dedi.

Sandığın su altı kulübü sahipleri Ali Kubilay Gökkaya ve İsmail Dalaklı tarafından deniz dibine yerleştirildiğini vurgulayan Emre Gökçen, "Onlar bu günün gizli kahramanları" dedi. Emre Gökçen'in evlenme teklifine parmaklarını halka şekline getirip 'ok' karşılığını veren Aksoy, sudan çıkar çıkmaz erkek arkadaşının boynuna sarıldı. Heyecandan suyun içinde titrediğini söyleyen Aksoy, "Yazıyı okuduğum an çığlık attım. Suyun altında evlenme teklifi alacağım aklımın ucuna gelmezdi. Çok mutluyum" dedi.

• Beğen
Tepkiler: Dafny ve -efşan

-efşan

-efşan

Üye
ne romantizm bee

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
vay bee

pelın_

Konu Sahibi
ıste odun olmayın beylerr:)

By_AkA

By_AkA

Üye
benim daha enteresan bi planım var evleneceğim kız için muhtemelen buda haberlere çıkar ama ortada kız yok önce kız bulmam lazım :)

fireman87

fireman87

Üye
Kadınlar hep böyle olağan üstü şeylerden hoslanıyolarsa, erkeklerde sorun yok diye düşünüyorum :bigstar:

pelın_

Konu Sahibi
benim daha enteresan bi planım var evleneceğim kız için muhtemelen buda haberlere çıkar ama ortada kız yok önce kız bulmam lazım :)

haha o halde ılk bız duyalım:)

----------Eklendi @ 14:23:13 ---------- Yazıldı @ 14:22:43 ----------

Kadınlar hep böyle olağan üstü şeylerden hoslanıyolarsa, erkeklerde sorun yok diye düşnüüyorum :bigstar:

degısıklık ıyıdır ya bence ıkısındede sorun yok

Kǔr Şâd

Üye
İşim yok orada teklif edicem, çok saçma ama emeğe saygı.. :naughty:

pelın_

Konu Sahibi
By_AkA

By_AkA

Üye
yok olmaz şimdi söylersem kopya çekerler :) ama ilerde By_AkA dır kesin bu diyeceğiniz bi haber duyacaksınız :) Ama o bahtsız kızı bulmam gerekiyo önce :d::d::d:

pelın_

Konu Sahibi
umarım bulursun :) bende guzel bı ewlılık teklıfı beklıyorum haylımde var aynı senn g ıbı dogru ınsan yok ıste

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
bende maxicepte bari teklif edeyim :ehe:

pelın_

Konu Sahibi
:islik:islikbeşıktaslımısın

By_AkA

By_AkA

Üye
Diğilim ama olabilirim :d::d::d::d:

pelın_

Konu Sahibi
:islik:islik

By_AkA

By_AkA

Üye
yok ben vazgeçtim türklere özgü alışkanlıklar konusundaki o kadına aşık oldum ona teklif etçem ( votkadan olsa gerek ) :d::d::d:

pelın_

Konu Sahibi
pekı olur am gercektenguzel bı fıkır konuyu dagıttık bırz ama cocuk ıyı dusunmus

By_AkA

By_AkA

Üye
Aynen öle...

Dafny

Dafny

Üye
vay be :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...