DEdit v0.80(12) Türkçe S60v3 Unsigned

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
    Konu Sahibi
DEdit v0.80(12) Türkçe S60v3 Unsigned

Metin Editörüdür.
Bu yeni sürümünde birçok değişiklik yapılmış, ama çeviri yaparken ve kullanırken birçok sorunu ile karşılaştım ama yinede kullanmaya değer..

Not: Bu sürümün Türkçe dili mevcut idi ama hiç güzel bir çevirisi olmadığı için baştan çevrilmiştir.. Neredeyse her yerini çevirdim ama bazı yerler kısaltmadır..
Not: Yazı fontu küçük gözükmekte ve bazı yerler okunamamakta resimde ama bu benim fontumdan dolayı, ayrıyetten programın içindede font boyutu ayarlamak mevcut..

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Tuba

Tuba

Tuba

Üye
Teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
ismail

ismail

Üye
:tşk: abi :)
Evet açıklamayı yapmışsın :tebessüm:

WaLLcoT

WaLLcoT

Üye
:tşk:

ergenekon61

Üye
Teşekkürler! Çok güzel olmuş. Yalnız Juri Bakuminin sitesinde yok bu versiyon. Gerçi Jurinin çoğu programı yok sitesinde :) Beta aşamasında kalan bir sürüm mü yoksa başkaları tarafından mı geliştirildi?

Tek eksiği menülerde gezinirken menü ağacında geri dönüşün olmaması. Son 20 dosya geçmişini 99 a kadar artırabilirsiniz. (c/data/ded/ded.ini) dosyasını deditle açıp "ihistory conunt=20" değerini "ihistory conunt=99" şeklinde değiştirip kaydederseniz 99 geçmiş dosyayı hatırlar bu sayede geçmişden dilediğinizce dosya seçip düzenleyebilirsiniz. :)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
    Konu Sahibi
Teşekkürler! Çok güzel olmuş. Yalnız Juri Bakuminin sitesinde yok bu versiyon. Gerçi Jurinin çoğu programı yok sitesinde :) Beta aşamasında kalan bir sürüm mü yoksa başkaları tarafından mı geliştirildi?

Tek eksiği menülerde gezinirken menü ağacında geri dönüşün olmaması. Son 20 dosya geçmişini 99 a kadar artırabilirsiniz. (c/data/ded/ded.ini) dosyasını deditle açıp "ihistory conunt=20" değerini "ihistory conunt=99" şeklinde değiştirip kaydederseniz 99 geçmiş dosyayı hatırlar bu sayede geçmişden dilediğinizce dosya seçip düzenleyebilirsiniz. :)

Evet bu sürüm arada kalan beta ve baya eksik. :rica:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt