.deb uygulaması sonucu apple logosunda kalma

Sponsorlu Bağlantılar

ibrahimibiss

ibrahimibiss

Üye
    Konu Sahibi
.deb uygulaması sonucu apple logosunda kalma
Öncelikle iyi forumlar...
Bugün başıma bir olay geldi çok uğraştım ve çözümünü buldum başına gelen arkadaşların buradan yararlanması için yazıyorum
benim bir tane iPhone 3GS 8GB (yurtdışı sim kilit) cihazım var.Ben iTools üzerinden telefonun herhangi bir dosya dizinine .deb uzantılı bir uygulama attım(adı lazım değil)bunu iFile üzerinden telefona yükledim.Menüde göremeyince telefonu yeniden başlattım.Başlatmaz olaydım telefon apple logosunda kaldı ve açılmadı.telaşla o forum bu forum derken bir yerde ses açma tuşu ve açma kapama tuşuyla telefonun her halükarda açıldığını gördüm.öncelikle ses açma tuşuna sonrada power tuşuna basılı tuttum apple logosu gelince power tuşundan elimi çektim ses açma tuşuna telefon açılana kadar basmaya devam ettim.telefon açıldı diye sevinirken servis yok hatasını aldım.uygulamayı menüde gördüm ve kesin bu uygulamanın buna neden olduğunu düşünerek iTools u açtım telefon bağlandı FileSystem(Jailbreaked)>User>Appicalitions diznine geldim ve tek tek girip baktım.yüklediğim uygulamanın burada bulunduğunu gördüm ve o klasörü sildim.(klasörün ismi AB9DE878-D74B-4E48-A2F7-A72551B45F83 gibi bir şey oluyor)telefonu yeniden başlattım normal olarak ve telefonun açıldığını ve hattımın aktifleştiğini gördüm.diğer konularda ve forumlarda iFile ile yüklenen uygulamaların hatası durumunda restoreden başka çare olmadığı yazıyordu başka çaresi vardır mutlaka dedim ve böyle bir çözüm yolu buldum anlatım biraz karışık olabilir kusura bakmayın yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
Paylaş

Üst Alt