dead trigger 2 kasiyor

Sponsorlu Bağlantılar

nuhababa

nuhababa

Üye
    Konu Sahibi
dead trigger 2 kasiyor
Merhaba arkadaslar. Ben yeni lg g3 aldim. Hicbir oyun kasmiyor ama dead trigger 2 ne yaparsan yap kasiyor. Yardimci olursaniz sevinirim. Tesekkurler
Hic mi fikri olan yok

maskedboy

maskedboy

Üye
Lg g3 performans olarak biraz geride olan bir telefon almadan önce bunu bilmeliydin . lg g3 2k ekran ve snapdragon 801 işlemci kullanıyor ki bana göre çok büyük bir hata çünkü 2k ekran için en az 805 kullanılmalıydı sony de zamanında benzer bir hata yapmıştı xperia z ye snapdragon s4 pro işlemci kullanmıştı ve telefon her oyunda kasıyor her neyse lg g3 ün performansı çok üst seviye değil çünkü 2k ekran var ve o işlemci o ekrana yetmiyor ara sıra kasabilir bunun için yapacak pek bir şey yok

nuhababa

nuhababa

Üye
    Konu Sahibi
Lg g3 performans olarak biraz geride olan bir telefon almadan önce bunu bilmeliydin . lg g3 2k ekran ve snapdragon 801 işlemci kullanıyor ki bana göre çok büyük bir hata çünkü 2k ekran için en az 805 kullanılmalıydı sony de zamanında benzer bir hata yapmıştı xperia z ye snapdragon s4 pro işlemci kullanmıştı ve telefon her oyunda kasıyor her neyse lg g3 ün performansı çok üst seviye değil çünkü 2k ekran var ve o işlemci o ekrana yetmiyor ara sıra kasabilir bunun için yapacak pek bir şey yok
Yok kardesim telefonda sorun yok tikir tikir calisiyor. Benim hicbir sorunum yok. Almak isteyenlere tavsiyemdir. Oynun kasmasi da oynun sorunuymus. Telefon dilini 1 kereligine ingilizce yapip oyuna girince duzeliyor oyun. Tesekkurler yinede.

maskedboy

maskedboy

Üye
benim yakın bir arkadaşım lg g3 kullanıyor ve bazı oyunlarda kasma olabiliyor yoksa amacım kimsenin telefonunu kötülemek değil neyse iyi forumlar :thumbup:

ahmith

ahmith

Üye
Problem dead trigger 2 nin son guncellesinde g2 de de kasiyor durum ayni bi sonraki guncellemeye duzelir ins telfnda sorun yok :)

nuhababa

nuhababa

Üye
    Konu Sahibi
Problem dead trigger 2 nin son guncellesinde g2 de de kasiyor durum ayni bi sonraki guncellemeye duzelir ins telfnda sorun yok :)
Telefon dilini ingilizce yap 1 kereligine duzeliyor kardesim :)

ahmith

ahmith

Üye
Tesekkurler :D

furkankaya559758

Üye
Büyük ihtimalle oyunun sürümünden kaynaklanıyor. Oyunun sonraki sürümüyle düzeltirler.

xmustx

xmustx

Üye
cihaz dilini ingilizce yapın daha sonra tekrar türkçe.bi zaman sonra yine olursa yine aynı yolu izlersiniz.. lvl 46 nickim xmustx ;)

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
evet g2 ve note 2de de kronik bir kasm var yani 2-3 sn de bir yani rastgele değil sanki ritim tutuyor gibi kesinllikle oyundan olduğunu düşünüyor g3 sınıfında çok güçlü olmasada dead trigger 2 yani çok yüksek grafikli ve büyük bir oyun bile değil okadarda kafaya takmayın

valent

valent

Üye
Telefonun dilini oyunu kurduktan sonra ingilizce yapıp oyuna girin daha sonra oyundan çıkıp dili tekrar türkçe yapın ve iyi oyunlar.

xmustx

xmustx

Üye
Oyuna güncelleme geldi

Polymath

Polymath

Üye
mrzstyl

mrzstyl

Üye
arkadaşımda galaxy s4 var oyun onda kasmalar yapıyo bende desire 500 var sıfır kasmayla oynuyodum oyundan kaynaklanıyodur

Üst Alt