De Sanctis Galatasaray'da..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
De Sanctis Galatasaray'da..
De Sanctis G.Saray'da

Yabancı transferinde Kewell ve Fernando Meira'yı kadrosuna katan Galatasaray, Sevilla'da oynayan İtalyan kaleci Morgan De Sanctis ile de anlaştı. Sarı-kırmızılılar İtalyan kaleciyi 1 yıllığına kiraladı.

Sevilla ile de her konuda anlaşan Galatasaray yönetimi, Morgan de Sanctis'in Almanya kampına katılacağını açıkladı.

Kaynak: Sporx

Hellboy®

Hellboy®

Üye
iyi transfer de keske satın alınsaydı :(

KAFKAS KARTALI

Üye
3 tane transfer. ama 3 ismi de ilk defa gs ye transferinde duydum.:(
bu takım şampiyonlar liginde ne kadar başarılı olur, tartışılır.

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
3 tane transfer. ama 3 ismi de ilk defa gs ye transferinde duydum.:(
bu takım şampiyonlar liginde ne kadar başarılı olur, tartışılır.

arkadaşım futbolla aran iyi değil biraz.. tamam de sanctis yedek kaleci adını duymamış olabilirsin ama kewell ve meira [son dönemde parladı] iyi oyunculardır ve isimleri çok sık duyulmuştur...

kurt bey

kurt bey

Üye
Ne yani imdi bu adam aykuttan çokmu iyi. Gereksiz bi transfer olarak görüyorum. Türk kalcilere güvenmek gerekiyor. Galatasaraya asıl şart olan transfer forvet hattında.

Hellboy®

Hellboy®

Üye
Ne yani imdi bu adam aykuttan çokmu iyi. Gereksiz bi transfer olarak görüyorum. Türk kalcilere güvenmek gerekiyor. Galatasaraya asıl şart olan transfer forvet hattında.
iyi diyon da aykut şampiyonlar ligini kaldıramaz bence

KAFKAS KARTALI

Üye
üzgünüm dostum rooney, c. ronaldo, messi ve etoyu duydum. fb li güiza yı bile duydum.
fakat bu meira ve kewell hangi büyük avrupa takımında oynadı da duymadım.
meira leverkusunden geldi. leverkusenin durumu belli. adamlar uefa ya çıkamadı.
ki çıksaydı zaten o zaman meira gs ye gelmezdi.
kewell a gelince real madrid veya barcelona gibi takımlarda oynadı da benmi yanlış biliyorum.

ben fanatik taraftar falan değilim. ama gerçekleri görmek lazım. sen bana meira nın iyi olduğunu kabullendirsen ne olacakki. avrupa da birşey yapamadıktan sonra.
sözlerimi yanlış anlama ben gs gol attığı zaman avazım çıktığı kadar bağırıyorum. gs uefa veya süper kupa video sunu izlediğim zaman tüylerim diken diken oluyor. sanki kupa yı o an kazanmış gibi. ama gs nin avrupa da takım küçümseyip tromso ya yenildiği zaman çileden çıktım. eniştem fb li onun yüzüne bakamadım.

--------------- Ekleme ---------------

AYKUT A GELİNCE ASLANLAR GİBİ KALECİLİK YAPARDI.
volkan niye bu kadar iyi kaleci.
çünkü çok maça çıktı.
aykut u ancak hazırlık maçları vb. oynattılar.

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
yazdığım yorumda bahsettiğim gibi duymamış olabilirsin......kewell liverpool'da forma giyiyordu sakatlık dönemini atlattıktan sonra galatasaray'a geldi....meira ise son dönemde özellikle euro2008'den sonra konuşuluyor.....aykut konusunda haklısın de sanctis belki de en gereksiz transfer oldu bu takıma..

oTToMaNiAc

oTToMaNiAc

Üye
kafkas abi sen şiir yaz daha çok yakısıo sana su anda transfer edılen futbolcuları tanımıosan bısı dıemem

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Kewell tanınan bir oyuncuydu ;) Kalitesini ispatlamış bir oyuncu fakat kötü bir durumda gs a geldi;) Kewell 3 sene öncenin oyuncusuydu ;)

Meira duyulmamış olabilir ama portekiz milli takımında gayet basarılıydı..

Kaleci transferi tam bir fiyasko;) Gs camiasından böyle şeyler beklemek normal bence;) Senin kalecin en az golü yiyen kaleci neden tekrar bir daha kaleci alıyorsun..aldıgın kalecide vasatın altında bir kaleci ;) iyi olsa birşey demiyeceğim..Gs yonetımını anlamak cok zor.

saygıLar

arslansem

arslansem

Üye
Yerinde ve gerekli bi transfer olarak düşünüyorum...İtalya Milli takımı kadrosunda bulunması kalitesini gösteriyor:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...