'Avrupa'da bile parmakla gösterilir'

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
'Avrupa'da bile parmakla gösterilir'

Galatasaray'ın eski futbolcusu, Akhisar Gençlik Belediyespor'un şimdiki teknik direktörü Hamza Hamzoğlu, sarı kırmızılıların, ligde yaşadığı kayıpların nedenini açıkladı.

Braga maçı ve Fernando Muslera'nın performansına değinen deneyimli çalıştırıcı, "Muslera Avrupa'da dahi parmakla gösterilecek ender kalecilerden" dedi.

Hürriyet Gazetesi'ne konuşan Hamzaoğlu'nun sarı-kırmızı açıklamalarını sizler için bir araya getirdik.

- G.Saray'ı nasıl buluyorsunuz?
"Galatasaray, sezona çok iyi bir giriş yaptı. Ancak şu anda G.Saray'ın Avrupa kupası maçları Türkiye'deki performansını etkiliyor. Galatasaray, Devler Ligi nedeniyle konsantrasyon ve motivasyon kaybı yaşıyor. Bazı maçlarda herkesin kafası tam olarak sahada ve o maçta olmadığı vakit G.Saray'da sorun yaşıyor."

- Braga maçı için ne düşünüyorsunuz? Nasıl geçecektir?
"G.Saray potansiyeli yüksek bir takım. O yüzden G.Saray iyi gününde her şeyi yapabilecek bir takım. Old Trafford'da Manchester United'ı yenecek kadar iyiydi. Bana göre Galatasaray, şampiyonlar ligi'nde yoluna devam edecektir. Ben inanıyorum."

- 2 hafta sonra Galatasaray-Fenerbahçe derbisi var... Tahmin yapabilir misiniz?

"Derbi maçlarını gerçekten önceden kestirmek mümkün değil. Çünkü geçtiğimiz yıllarda gördük ki, zor yada kötü durumlardaki Galatasaray yada Fenerbahçe birbirini yenebiliyor. Bu maçların motivasyonu çok farklı. Derbilerin galibini belirleyen tek şey maç içindeki dönüm ve kırılma anları. Bir takım çok pozisyona giriyor atamıyor, diğeri gelip atar ve moral olarak da psikolojik üstünlük sağlar. Galibi tamamen maç içindeki kader noktaları belirler. Galibi şimdiden söylemek çok zor."

- G.Saray'ın size göre artı ya da eksisi nedir?
"Galatasaray bir kere takım halinde iyi savunma yapıyor ve özellikle kalecisi çok iyi. Muslera Avrupa'da dahi parmakla gösterilecek ender kalecilerden. İyi ve kaliteli bir kadroya sahip. Birlikte oynadıkları ve çabuk oynadıkları zaman çok etkili ve tehlikeli bir takım oluyorlar. Ama onun dışında bana göre motivasyon kayıpları da var. Galatasaray, potansiyeli yüksek bir takım."

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
İlahi Hamza . :)
Muslera için söyledikleri gerçekten komik ...

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Muslera ayarinda avrupa da o kadar çok kaleci var ki :)

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
alaStar

alaStar

Üye
Muslera ayarinda avrupa da o kadar çok kaleci var ki :)

Abicim biraz tarafsız olun adam avrupada altıncı bunu dünyada herkes bilir ilk beşte de bildiğiniz malum abiler var casi,cesar,neuer valdes,cehc

onurca06

onurca06

Üye
Eskiden Taffarel, Mondragon vardı :D

alaStar

alaStar

Üye
Evet abi fenerli anlaşılmıyor mu :zuhaha:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Volkan Demirel, muslera dan 3 gömlek daha iyi kalecidir . Bunun aksini iddaa etmek abesti iştigaldir .

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Volkan Demirel, muslera dan 3 gömlek daha iyi kalecidir . Bunun aksini iddaa etmek abesti iştigaldir .

tamam abi sıkıntı çıkmasın tartışma falan bize görede muslera volkandan 3 gömlek üstün size göre volkan musleradan üstün :)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Muslera min yediği golleri de görüyoruz geldiğinden beri ;
Volkanin kurtardığı pozisyonları da görüyoruz.:)

Benim şahsi düşüncem bu .

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi

onun içinmi dünyanın en iyi 6 kalecisi abi :)

benim şahsi yorumumda bu :kac:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Adam Avrupa da bir lazio da oynamış . Orada isim yapmış . Olabilir .
Ama ikili yeteneklere baktığımız zaman her açıdan volkan daha önde ... Boy post refleks ...

alaStar

alaStar

Üye
Adam Avrupa da bir lazio da oynamış . Orada isim yapmış . Olabilir .
Ama ikili yeteneklere baktığımız zaman her açıdan volkan daha önde ... Boy post refleks ...

Milli takım performanslarına ne diyeceksin uruguay geçen yıl kupa kazandı ve volkan milli takımda neden bu kadar saçmalıyor acaba :)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator

Milli takım performanslarına ne diyeceksin uruguay geçen yıl kupa kazandı ve volkan milli takımda neden bu kadar saçmalıyor acaba :)

2maç şanssız goller yedi diye eleştiremezsiniz bir kaleciyi ...
Devamlılığı var mı var ... Ben ona bakarım ...
Futbola bakış açısı bunu gerektirir ...

arslansem

arslansem

Üye
Kasımpaşa maçında pozisyon yokken topu içeri almıştı bir kere ne gülmüştüm ya :kop: Ali dünya çapında en iyi kaleciler sıralamasına bakınız.Gerçi sizi fenerbahçeden başka hiç bir şey bağlamaz ama yine de inanmaya çalışın :ehe

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye

abi volkan musleradan 3 gömlek büyük diyorsun da adam uçmayı bilmiyor. geçenseneki yenildiğiniz eskişehir spor maçını izle harbi bu adamdan kaleci olunmaz diyeceksin :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt