Daylight İngilizce Görsel Eğitim Seti l 80 CD l Türkçe Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

secrethero89

Üye
    Konu Sahibi
Daylight İngilizce Görsel Eğitim Seti l 80 CD l Türkçe Anlatım
Daylight İngilizce Görsel Eğitim Seti l 80 CD l Türkçe Anlatım + REDHOUSE SÖZLÜK

SET daylight genel ingilizce daylight inglizce eğitim seti indir rapidshare ingilizce öğren ingilizce öğreniyorum öğrenim seti öğrenmek daylight ingilizce görsel eğitim seti indir tell me more rosetta stone ingilizce öğren ingilizce eğitimi canlı görüntülü eğitim ingilizce öğretim öğrenim videoları eğitim cd seti inglizce dersleri izle görüntülü anlatım sınıf ortamında ingilizce kota dostu no rapid başalangıç orta ileri elementary pre intermediate intermediate advanced level seviye izleyerek hoca öğretmen sözlük konu anlatımı i nası how to İndir Rapidshare Download upload download avi Divx Dvdrip İzle İngilizce Dublaj Türkçe Altyazı Caps Tek link Kota Dostu imdb top movie eğitim öğren izle az part alternatif upload hotfile tek link

CAPS

Bu setle,İngilizce'yi detaylı olarak baştan sona öğrenebilirsiniz. Bu setin en önemli özelliği sınıf ortamında ve öğretmen anlatımıyla olmasıdır. Anlatım dili Türkçe'dir.

Kurslarda yabancı dil eğitimi kur esasına göre düzenlenir. Bu set, 5 kurdan oluşur ve adım adım İngilizceyi öğretir. 600 saatten fazla bir yabancı dil programını kapsar.

Öğrenci bu seti almakla birlikte kursta alacağı tüm bilgileri, 4 farklı eğitmenden alınan bir eğitimi evine taşımış olur.

Öğrencilerin en büyük sorunu olan kelime telaffuz problemlerini de bir İngiliz eğitmen ( native speaker) tarafından doğru ve akıcı şekilde öğrenerek aşmış olur.

Vocabulary denen video dosyalarını izleyerek kelime hazinenizi geliştireceksiniz, Vocabulary videolari görsel, sesli olduğu için kelimelerin anlamları, okunuşları ve yazılışları hakkında da bilgi sahibi olacaksınız.

TAM 80 VCD

İngilizce Bilmeyen Kalmasın!!

Kurslarda yabancı dil eğitimi kur esasına göre düzenlenir. Bu set, 5 kurdan oluşur ve adım adım İngilizceyi öğretir. 600 saatten fazla bir yabancı dil programını kapsar.

ÜRÜN HAKKINDA KULLANICI YORUMLARI
Referans:
Kod:
www.hepsiburada.com

ŞİFRE YOKTUR!

ŞUANDA İNCELEMEKTE OLDUĞUNUZ PAYLAŞIM UPLOAD DAHİL YAKLAŞIK 24 SAAT SÜRMÜŞTÜR.. BU DA 86,400 SANİYEYE DENK GELİYOR...
KONUYA BİR TEŞEKKÜR CEVABI YAZMAK İSE YAKLAŞIK 5 SANİYE SÜRÜYOR..
LÜTFEN BUNU UNUTMAYALIM BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYELİM... :)

• Beğen
Tepkiler: ankarakocaeli, er2001, abidin66 ve 12 diğerleri

zibidi39

zibidi39

Üye
bırı bu adamı durdursun :D

ellerıne saglık kardesım tesekkurunu verıdm

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Eline sağlık

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
:kop:
Arkadaşım sağolasın da sen siteyi mi kapattıracaksın yahu :kop:

Paylaşım telif haklarını ihlal ettiği için silinmiştir arkadaşlar.
Bu setten bende de var. Gerçekten çok yararlı. Ama yasaları ihlal etmememiz gerekiyor :)

Keyifli forumlar.

:locked:

Üst Alt