Dayanamadim yazdim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deksuri

Üye
    Konu Sahibi
Dayanamadim yazdim
garantisinin bitmesine 3 ay kalan htc desire akıllı ! telefonun performansı ve kalite si tatmin edici ama sürekli telefon bellek alanı az boşalt sms açılmıyor bellek alanı az vs.vs ne yaptıysam telefon belleğini stabil tutamadım artık uğraşmaktan bıkmıştım arkadaşımla aynı zamanda aldık telefonu o başka bir işletim sistemi kullanan bir telefon aldı ben htc yi seçtim bu güne kadar arkadaşımın almış olduğu işletim sistemi farklı olan telefonundan hiç bir yazılım donanım eksikliği sıkıntısı çekmedi kıskanmaya başladım valla neyse dayanamadım htc ye yazdım ağa bu telefonu hatırı sayılır meblağ da para ile aldık lakin garantisi bitmeden telefonun geleceği bitti en fazla 150 mb telefon belleği ile ben ne yapayım cihaz ne yapsın bu yüzden yazılım güncellemeside yok garibin :)

gelen cevap

Müşteri Destek Merkezi ile irtibata geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Size en kaliteli hizmeti saglamak ,her türlü soru ve isteğinize cevap vermek için çalışıyoruz.

Sorunuz ile ilgili , Cihazinizin dahil hafizasini en iyi sekilde kullanmak icin Android Market uzerinden indirdiginiz uygulamalari SD kart tasiyiniz.

Uygulamalari SD karta atmak icin asagidaki islemleri yapiniz.
Menu>>Ayarlar>>Uygulamalar>>Uygulamalari Yonet>>Uygulama seciniz>>SD karta Tasi
Veya
Android Market uzerinden Apps 2SD uygulamasini indirip uygulamalari SD karta tasiyabilirsiniz.
Not: Sistem dosyalarini kullanmakta olan uygulamalar SD karti atilmamaktadir.
..................................................................................................................................................................................................................
yav kardaşım onu biliyoruz sorun o değil telefonun hafızasını az koymuşsun biliyorum belki seninde yapacak bir şeyin yok ama derdimi yazayım rahatlıyayım dedim sen bu telefonun belleğini arttırmanın bir çaresi varmı onu söyle yoksa bir şey beklediğim yok bu saatten sonra htc den
..............................................................................................................................................................................................................
ikinci cevap geldi :))

Müşteri Destek Merkezi ile irtibata geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Size en kaliteli hizmeti saglamak ,her türlü soru ve isteğinize cevap vermek için çalışıyoruz.

Sorunuz ile ilgili , maalesef HTC cihazlarinin hafizasini yukseltilemez.
........................................................................................................

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
:) Bunu dicekleri zaten belliydi çare yok :)

abandonware

abandonware

Üye
kardeşim zaten gönderecekleri cevap belliydi; niye boş yere hem sen yoruldun hemde adamları yordun ki :) doğrusu 150 mb o zaman için hatırı sayılır derecede yüksek bir hafızaydı; şimdi ise hem uygulamaların mbsi arttı; hemde kalite yükseldi; artık zannedersem telefonunu yenileme yolu sana hafifçe gözüktü gibi :)

D-WADE BURAK

D-WADE BURAK

Üye
adamlar nasıl ılgılenmıs yahu :D cevap şasırdım dogrusu bu kadarını beklemıyordum :D

abandonware

abandonware

Üye
adamlar nasıl ılgılenmıs yahu :D cevap şasırdım dogrusu bu kadarını beklemıyordum :D

önemli olan müşteri destektir; samsunga yollasaydın engeç 1 saate gelirdi cevabın :) (tabi çalışma saatleri içerisinde)

• Beğen
Tepkiler: DreaMagiC
DreaMagiC

DreaMagiC

Üye

deksuri

Üye
    Konu Sahibi
bugün bir telefoncuda xperia ray vardı biraz kullanılmış benim htc desirenin üstüne 150 lt istedi kararsız kaldım ekranı desireden küçük ama özellikleri desireye göre iyi değermi bilmiyorum

abandonware

abandonware

Üye
bugün bir telefoncuda xperia ray vardı biraz kullanılmış benim htc desirenin üstüne 150 lt istedi kararsız kaldım ekranı desireden küçük ama özellikleri desireye göre iyi değermi bilmiyorum

:hmmm ayrı bi konu aç istiyorsan.

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Fiyatlar hakkında bilgim yok hocam ancak Xperia Ray e değer mi bence değmez.

deksuri

Üye
    Konu Sahibi
bulursam evo alacam

• Beğen
Tepkiler: DreaMagiC
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...