Dayak yiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Hacı 3-5 tane veletten korkma.
Bizim burdaki çocuklar(çocuk demeye dilim varmıyor.CANAVAR! ) arabanın kapı kollarına çivi,ağaç sokuyolar,kaputuna tel örgüyü bırakıp üstünde tepiniyorlar.Bizim arabanın 5 metre yanına yaklaştılar mı tokatı bi yapıştırıyorum,sersemliyorlar.Şimdi ise beni gördükleri an ağlarlar.
Cesaret vereyim dedim sana:D
hatta istersen mahkemelik olan olayımı da anlatırım:D

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Ama gerçekten güldüm yazdıklarına:D:D

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
20 yaşındasın 13-14 yaşındaki bebelerden korkuyorsun.biraz kendine güven be kardeşim.

mcnpl4

mcnpl4

Üye
tam inandım dieemem ama olabilir. ilkokulda bi arkadzş vardı sırık öküz gibi bişi ama benden korkuodu ben onun yanında veled bile sayılmıodum bide, köşeye sıkıştırıodum çocuğu ablasına kaçıodu

aLone

aLone

Üye
senin erkekliğine..

crazyjack

crazyjack

Üye
balkonunuz çocukların oturduğu yeri rahatça görüyosa sana makinalı tüfeklerden cuzi bir fiyata ayarlarım mahalleden geçerken yalçını yanıma alırım tam donanımlı olarak evinize kadar gideriz eğer yolda takılan falan olursa vururum makinayıda balkona kurarız ekmek almaya giderken bakarsın aşşağı çocuklar duruyosa alırsn bi kaç tanesini tak tak diye diğerleri kaçar nası plan ama

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Şu anda mı?..
Afiyet olsun. Ağzın doluyken konuşma ama :nono:

aLone

aLone

Üye
ata abi bunları mizaha taşısana sen :D

Love Prince

Love Prince

Üye
balkonunuz çocukların oturduğu yeri rahatça görüyosa sana makinalı tüfeklerden cuzi bir fiyata ayarlarım mahalleden geçerken yalçını yanıma alırım tam donanımlı olarak evinize kadar gideriz eğer yolda takılan falan olursa vururum makinayıda balkona kurarız ekmek almaya giderken bakarsın aşşağı çocuklar duruyosa alırsn bi kaç tanesini tak tak diye diğerleri kaçar nası plan ama

süpersin :D:D

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
20 yaşındasın 13-14 yaşındaki bebelerden korkuyorsun.biraz kendine güven be kardeşim.

aLσηє;2463060' Alıntı:
senin erkekliğine..

:kop::kop::kop::kop::kop:

Gülmekten çenem ağrıdı yaa
:kop::kop::kop:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
bayılıyom la bunun yazılarına :d:

--------------- Ekleme ---------------

Ama çocuklar ondan daha uzun ve iri yarı ise haklı olabilir mağdur arkadaş :d:

Freestyle.Cod

Freestyle.Cod

Üye

sen nerden çıktın ya :D

Onur Saka

Onur Saka

Üye
Git intihar Et...
senin İçin En Dogrusu Bu

mcnpl4

mcnpl4

Üye
adam önerileri deneyeyim derken hastanelik oldu heralde artık cevap yazmıyo

mangdaşire

mangdaşire

Üye
kardeş senle 1-2 konunda dalga geçtim kusura bakma.senin gerçekten sorunların var galba.harbi vakit kaybetmeden bi psikologa görün.ve iyi arkadaşlıklar edin.insanların seninle dalga geçmesine izin verme.çok küçük şeyleri kafana takma.ilkokulda iken bende senin gibi düşünürdüm,herşeyi kafama takardım,ayrıca çevremde çok kötüydü.herkesden dayak yiyordum.benden ufak çocuklar,cılız arkadaşlarımın bana etmedikleri küfür kalmazdı,okulun önünde herkesin içinde rezil olurdum,herkes benle dalga geçerdi.ama gün oldu devran döndü,böyle böyle aradan 3 sene geçti liseye başladım,şimdi sınıfım gayet düzgün.benle laf yarışına girenler pişman oluyor hergün kavga derdim yok,çünkü kavga edecek sebep yok.sende ya uzunca bir süre çevrenden uzaklaş ya da çevreni komple degiştir.yok eger benim çevrem yok diyorsan,psikologa görün.biraz çevre edin,ara sıra bulndugun ortamdan uzaklaş.pek yalnız kalma.:oke:yine çenemi tutamadım...

'Davut

'Davut

Üye
Şey Diyecem

En Çok Nerene Vuruyorlar....? :hmmm

zaza

zaza

Üye
eğer gerçekten varsa böyle bişey ver bana adresini halledeyim bazen çok abartıyorsun bari şaka olduğunu söylede gülelim gerçekse ara beni at özelden ev adresini