Tavsiye Data Hattı Nedir ?

Sponsorlu Bağlantılar

emrekrhsr

Üye
    Konu Sahibi
Data Hattı Nedir ?
Öncelikler herkese merhaba.Galaxy note 8 3g tablet kullanıyorum ve bir micro data hattı alacağım.Bu data hatlarına yükleme falan nasıl yapılıyor.Faturalı faturasız olaylar nedir.sms ve internet oranlarımı nasıl seçeceğim,normal hattan farkı ne v.s..Yani sonuç olarak biri bana bu data hattını ayrıntılı bir şekilde açıklayabilirmi.

Baranbaris

Baranbaris

Üye
Normal hattan farki, gorusme icin degilde sadece internet icin kullanilmasi yuklemeleri de normal kontor yukleme yerinde telefon numarasini verip yapacaksiniz.

emrekrhsr

Üye
    Konu Sahibi
Peki ben interneti kullanmak için internet paketi ve birazda sms kullanmak için sms paketini ayrı ayrımı yapacağım.yani normal tarifelerin içine konuşmada dahil ediyorlar.sms+internet tarifesi falan varmı eğer varsa önerebileceğiniz bi operatör ve tarife söylermisiniz.

Baranbaris

Baranbaris

Üye
Peki ben interneti kullanmak için internet paketi ve birazda sms kullanmak için sms paketini ayrı ayrımı yapacağım.yani normal tarifelerin içine konuşmada dahil ediyorlar.sms+internet tarifesi falan varmı eğer varsa önerebileceğiniz bi operatör ve tarife söylermisiniz.
O kadar bilgim yok. Uzgunum.

priv.boy

priv.boy

Üye
bilgimiz yok kardeşim.

Üst Alt