Dark Knight Rises ve Shark Dash wpstore'da

• 20 Mart 2013
  • 1976 Okunma
  • 42 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Sizlere BURADAKİ haberimizde bildirdigimiz gibi Gameloft'un iki populer oyunu Batman-Dark Knight Rises ve Shark Dash bu hafta windows phone magazasında yayınlanacaktı.

Bugün her şey açıklıga kavuştu ve bu iki populer oyun windows phone8 icin bugün itibariyle magazadaki yerini alıyor. Fakat oyunları ücretsiz bekleyenler icin hayal kırıklıgı yaratıcak bir bilgi daha paylaşayım. Batman Dark Knight Rises magazada 6.99$ fiyat etiketine sahip olucak. Shark Dash ise 0.99$ olacak.

Ufak bir hatırlatma daha: Batman Dark Knight Rises'ın boyutu gigabayt seviyelerini aşabilir.

[video=youtube;IrLplomkO78]http://www.youtube.com/watch?v=IrLplomkO78[/video]

[video=youtube;lpfu-BXzXN4]http://www.youtube.com/watch?v=lpfu-BXzXN4[/video]

< Resmi açmak için tıklayın >

Dark Knight Rises şu anda Windows Phone Store'da. BURADAN indirebilirsiniz.

Bu arada Shark Dash da magazadan indirmeye acıldı. Oyunu BURADAN indirebilirsiniz.

Yazan: papakudioflu
    Ediz Yiğit bunu beğendi.
  2. haber için teşekkürler

3. :tşk:

4. teşekkürler abi

5. teşekkürler abi

6. dark knight rises şu anda wpstore'da link konuya eklenmiştir.

7. link yok hata diyor

8. shark dash da şu anda magazada link konuya eklendi.

Ben tıkladım açılıyor.

9. Bende de açılmıyor maalesef.

10. bir iki saat bekleyeceksiniz o zaman:ehe

11. Haber için teşekkürler dostum, eline sağlık. :oke:

12. ayrıca oyunu magazada actiginiz zaman siz de benim gibi cok şaşiricaksiniz. Oyun gameloft tarafindan 25/02/2013'te magazaya gonderilmiş.

13. batman beklediğimiz fiyattan geldi :D neyse ipadden beleş oynarız onu

14. bu ne abi gameloftta coştu artık tek çare unlock beklemek

15. aynen 02/25/2013 diyo ne ayak bu ben linki açtım ama
    c5-00 ile yükle seçeneği çıkmadı :ehe

16. alikemal sende amerıka bzıd e turkıye :)

17. valla sen oyle deyince hususi Türkiye yaptım yine aciliyor. Birazdan oyunlarin ekran goruntulerini yuklerim.

18. Oyunların mağazaya gelmesi kadar,ücretleri de önemli onbeş Tl cidden çok fazla.

19. hele bir unlock ciksin bak bir daha bu fiyatlardan magazaya oyun yukluyorlar mi. :ehe

20. Arkadaşlar şu fiyat konusu hakkındaki yorumlarınız canımı sıktı gerçekten. Çıktığına dua edeceğinize şikayet ediyorsunuz. App Store'da da aynı fiyat.

Ediz Yiğit ve Sensation bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/11/2018 - 17:30