Telefon Tavsiyesi Dark Evo X5 & Piranha Zen & Piranha Grande

Sponsorlu Bağlantılar

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
İyidir tabi abi, zaten çinde telefonun reklamını "resim çekmek için üretildi" gibisinden bir sözle yapıyorlardı. :D Bu konudakilerden kesinlikle daha iyi cihaz.
Alırsanız lite versiyonunu alın da boş yere fazladan para vermeyin. 2GB Ram 16GB Hafıza yeter, zaten diğer özellikleri aynı olacak. :tebessüm:
Tabi yeter. Eşim çok ağır oyunları oynar. Umarım telefon kaldırır. Candy crush falan gibi :D
 
  • Beğen
Tepkiler: İhtiyar007 ve Invoke


Invoke

Invoke

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Dede ve muhammettvurucu

anlıkileti

Üye
Piranha Ürünleriyle İlgili Güncelleme Cihaz Tanıtımları Uygulama ve Çeşitli Teknolojik Bilgileri Facebook, Twitter, Instagram Resmi Hesaplarımızdan Tahip edebilirsiniz.

Piranha Resmi Facebook Hesabımıza [link=[url="https://www.facebook.com/piranhadunyasi?ref_type=bookmark]buradan[/link]"]Piranha Dünyası | Facebook[/url] ulaşabilirsiniz.
Piranha Resmi Twitter Hesabımıza [link=[url]https://twitter.com/PiranhaDunyasi]buradan[/link][/url] ulaşabilirsiniz.
Piranha Resmi Instagram Hesabımıza [link=[url]http://instagram.com/piranhadunyasi]buradan[/link][/url] ulaşabilirsiniz.
 

fenerium007

Üye
Bu telefon şuan bu sitede indirimde arkadaşlar incelemek isteyen olursa.549,95 tl
 

anlıkileti

Üye
Piranha Zen için yayınlanan Android 4.4 yazılımı (rom) yükleme videosu, video açıklamasında gerekli dosyalar yer almaktadır.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt