Tavsiye Daha Iyi Bir Internet Hizmeti?

Sponsorlu Bağlantılar

FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
Daha Iyi Bir Internet Hizmeti?
merhaba arkadaşlar. uzun süredir TTNET kullanıyorum. son zamanlarda hiç memnun değilim. internetim sınırsız ve aylık sabit 59 lirayı geçmemesi gerekiyor. ama hem internet hızı 3 mbps 'ye düşüyor hem de fatura daha kabarık geliyor, 100 lira ödemek zorunda kaldığımız olmuştu. TTNET artık gözümden düştü. bir video açıyorum direk 144p açıyor. dünyanın neresinde var bu rezalet..? 2013'teyiz, bir de sınırsız olacak. şimdi sizden istediğim dsmart net, doğa net, fiber optik net veya diğerleri... sınırsız, fiyatı uygun, sabit ve hızı yavaşlamayan bir net önerebilir misiniz?

Uhops

Uhops

Üye
Altyapın destekliyorsa 25Mbps 75Gb AKK 49tl paket vardı, Turkcell'in. Ama onunda 75Gb'den sonra AKK'sı vardı.

• Beğen
Tepkiler: FK5896
FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
Altyapın destekliyorsa 25Mbps 75Gb AKK 49tl paket vardı, Turkcell'in. Ama onunda 75Gb'den sonra AKK'sı vardı.
teşekkürler. peki hız sınırlaması olmayan var mı? çünkü aslında beni en çok sinir eden ve üzen de bu. inanılmaz yavaşlıyor internet..

istisna97

istisna97

Üye
Bende 10mbps uydunet var aknden sonra 3mbpsye düşüyor fakat uydunette var aknsiz hızı 10 mbps ve galiba 20mbps 10 mbps sınırsız olan yanlış değilse 100 tl civarı bişey

• Beğen
Tepkiler: FK5896
FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
Bende 10mbps uydunet var aknden sonra 3mbpsye düşüyor fakat uydunette var aknsiz hızı 10 mbps ve galiba 20mbps 10 mbps sınırsız olan yanlış değilse 100 tl civarı bişey
anladım. ama yaptıkları ayıp ya 3 mbps nedir.. yarın daha kapsamlı araştırmayı düşünüyorum.. yardımınız için teşekkürler.

istisna97

istisna97

Üye
Önemli değil

Üst Alt