D600 Yeni Müthiş en ayrıntısına kadar burada

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
eğer bilgisayarda dinlediğin müzikler telindede varsa o zaman mp3'de sürekli güncel olur dimi

SS57

Üye
Valla Arkadaşlar şekil Olarak Samsungun Diğermodellerine Göre Daha Iyi Ancak Sizinde Dediğiniz Gibi Radyosu Yok, Tuş Kilit Olayı Yok (kapağı Indirmek Lazım) Bence Bunlar Bayağı Eksi Puan

schumici

schumici

Üye
Valla şöyle dıştan bakınca özelliklere tip vs mükemmel..

Ama kullanıcı yorumlarına bakıyorum forumlarda.. Telefonun sağlam olmadığı görüşündeler.. Kasa kötü diyorlar + olarak w800'den seste geri kalıyormuş.. O zaman bu nasıl 3d ses ve çift hoparlör oluyor çözemedim.. :vur:

:nono: arkadaşım sana diyebilceğim tek şey ben d600 alalı tam 2 yıloldu ve harikulade bi tel aleti onlarca defa yere düşürdüm düşürdüğüm yerlerde mermer asfalt çakıl vs. gibi düşünce her telefonun sağlam kalamıycağı yerlerdi emin olabilirsin d600ün sağlamlığı üzerine tanımam siddetle tavsiye ediyorum zaten şu an piyasada fiyatı d900i den bile fazla kıyaslamayı sen yap artık

esmer-im

esmer-im

Üye
yha ben kullanıyorum çok güzel ve karizmatik bir telefon ayrıca kartları ucuz 1 gb 25 ytl

mucahit_X

mucahit_X

Üye
d600 gerçekden kullanıyorum
arkadaşım 2005 de aldı bunu ve 2007 dee bana devretti ve yıl 2009 11 ayı ben halen kullanıyorum o kadar kötü kullanmama rağmen düşürmeme rağmen harika bir tel
ha bir tek sıkıntısı bataryasının arka dişleri çabuk deforme olıuyo ve iş görmez hale geliyo tırnakları çok zayıf bi bu yönu kötü bide şarzı azalınca ne mp3 neden foto vıdeo kaydede biliyon ama geri 10 numara telefon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...