(d13) MOD Skin WeatherClock 8x6 by Leminhhai111 [18.05.13]

Sponsorlu Bağlantılar

manolyam63

manolyam63

Üye
espo yu sıl ondan sonra retart yap

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

Barış Grc

Barış Grc

Üye
Ben yaptım ama hava durumu yerinde no connect yazıyor

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
internet bağlantısı olmazsa öyle yazar

tempestshine

tempestshine

Üye
teşekkürler :spr

CouTFeeL

CouTFeeL

Üye
:tşk:

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

manolyam63

manolyam63

Üye
valla guzel bırsey...

• Beğen
sLeepLe

sLeepLe

Üye
:tşk:

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

mdma

mdma

Üye
arkadaşlar bu uygulamada konumu otomatik güncelleme özelliği yokmu nokia weather gibi yada eklenirmi ?

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
zaten kendi kendisini güncelliyor

jatvalca

jatvalca

Üye
htc tarzı olmuş ama gariban c6 farklı bir boyut kazandı emeğe saygı

• Beğen
mehmetcik38

mehmetcik38

Üye
GÜZEL BİR WİDGET. isa kerdeşim bir sorum olacak. bu widget ana ekrandayken bi bakıyorum saat durmuş. üzerine tıklıyorum güncelleme yapsın diye olmuyor. programa giriyorum, program güncelleme yapıyor ama widget yine takılı kalıyor. birde widgeti tekrar yükleyip denedim, bu kezde widget ekrana yüklenme aşamasında kalıyor. loder dönüp duruyor ama nafile. ancak restrat yapınca düzeliyor. bir bilgin varı yada bu sorunla benden başka karşılaşan varmı acaba

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
GÜZEL BİR WİDGET. isa kerdeşim bir sorum olacak. bu widget ana ekrandayken bi bakıyorum saat durmuş. üzerine tıklıyorum güncelleme yapsın diye olmuyor. programa giriyorum, program güncelleme yapıyor ama widget yine takılı kalıyor. birde widgeti tekrar yükleyip denedim, bu kezde widget ekrana yüklenme aşamasında kalıyor. loder dönüp duruyor ama nafile. ancak restrat yapınca düzeliyor. bir bilgin varı yada bu sorunla benden başka karşılaşan varmı acaba
ben şu ana kadar bu programla ilgili hiçbir sorun yaşamadım ve paylaştığım tüm modları deneyip de konu açıyorum ki başkasının telefonu zarar görmesin diye eğer nokia 500 kullanıyorsan sorun olabilirkullandığın telefon nedir

mehmetcik38

mehmetcik38

Üye
nokia 700nokia 700 kullanıyorum. Dün akşam bendeki versiyonu silip bunu yükledim. Sorun yok. Teşekkürler

Symbianizer

Symbianizer

Üye
:tşk: İsa abi :)

• Beğen
Jan

Jan

Üye
İsa cım yazı linkini vermişsin ya qfs download ona tıklıyorum ama dosya yok nasıl yapıcaz kanka :/

• Beğen
Jan

Jan

Üye
EyvAllah dostum sağol :) ne bilim qfs download yazıyor orda :DPeki bauhaus.zip dosyasını xplore den nereye atcam dostum ?

• Beğen

Üst Alt