D 600 aldım Bir sorum olucak?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
slims

slims

Üye
    Konu Sahibi
D 600 aldım Bir sorum olucak?
Arkadaşlar ricam su ki bilip bilmeden sallamayın :)

Samsung D600 aldım sarjı su an bitmek üzere ve bittiğinde bir süre sarjda tutmam gerekiyor mu ? Gerekiyorsa kaç saat şarjda durması gerekir sarjdayken telefon açık olmalı mı ?

MagNum

MagNum

Üye
Kardeşim Sen TeLefonu ALır ALmaz KuLLanmayacaktın Teefonu aLdığında Direk Şarja Takacaktın Ama OLan OLmuş KuLLanmışsın Şimdi Sen TeLefonunu Şarjda ßırak Dursun ßi 10-15 aat ;)

TeLefon KapaLı OLsun

__Midas__

__Midas__

Üye
kitapçığında ne kadar şarjda kalacağı yazar , bu genellikle 8-12 saat arasıdır

slims

slims

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu aldıgımda direk orda açtılar ve bitene kadar kullandım şimdi bitti şarja taktım 10 saat bekleticem Telefonu alır almaz kullandım fazla büyük problem yaratır mı acaba kitapçıgında da bir şey yazmıyo

__Midas__

__Midas__

Üye
pek bişe olacağını zannetmiyorum ,sen şarja tak zaten 3 veya 4 kere şarj edişten sonra pil kendine geliyo,hayırlı olsun tekrar telefonun,...

slims

slims

Üye
    Konu Sahibi
Sağolasın bilgi için teşekkürler içim rahatladı birde bir şey sorucam bu ceptemsni ben yaptım oturum acarken soket bilgisi filan gönder dedi tamam dedim ama yine msn calısmadı yolladıgım seyler zarar verir mi vermez diceksiniz de içim rahatlaması acısından :D

Caine

Caine

Üye
yeni aldığın tlfndaki gücü bitirdikjten sonra şarja takmanın faydası vardır zararı yoktur ;)

slims

slims

Üye
    Konu Sahibi
Alalı 1.5 hafta oldu en az 2 gün dayanıyor şarj memnunum yani güzel :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt