Uygulama Cynomogen Mod Nasıl Yüklenir ?

Sponsorlu Bağlantılar

blackboyz

blackboyz

Üye
    Konu Sahibi
Cynomogen Mod Nasıl Yüklenir ?
Arkadaşlar Cynomogen mod 10.2 yi telefonuma nasıl yüklerim detaylı bir şekilde anlatacak bir uzmana ihtiyacım var.
1- telefonu root yapma
2- Xrecovery yükleme
3- rom yükleme

Xperia Z 4.2.2 orjinal şuan

Son düzenleme:

AsknnGnc

AsknnGnc

Üye
Arkadaşlar Cynomogen mod 10.2 yi telefonuma nasıl yüklerim detaylı bir şekilde anlatacak bir uzmana ihtiyacım var.
1- telefonu root yapma
2- Xrecovery yükleme
3- rom yükleme

Arkadaşım biraz araştırıp konu açsaydın keşke Google'dan aratınca tonla konu çıkıyor karşına Resimli anlatımlar Videolu Anlatımlar Vs vs.

blackboyz

blackboyz

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım biraz araştırıp konu açsaydın keşke Google'dan aratınca tonla konu çıkıyor karşına Resimli anlatımlar Videolu Anlatımlar Vs vs.
Anlatmalardaki tek sıkıntı xda-devoleper forumundan alıntı yapmaları ve sitenin ingilizce olması hata yapma riski yuksek

Invoke

Invoke

Üye
Bir sürü türkçe konu var.. Bir de cihazının modelini belirtmelisin.

Samet.25

Romun zip dosyasini ve gapps dosyasini indir telin ana dizinine yani taktigin hafiza kartina degil telin hafizasina at telde yuklu degilse cwm yukle yuklu ise bisey yapma. Teli kapat acarken recovery modda ac choose from sdcard a tikla once romu daha sonra gapps i sec bu kadar burda bu sekilde ancak bu kadar bilgi verebilirim en azindan kafanda biseyler olussun diye yazdim yardima ihtiyac olursa hala ozel mesaj at kendi blog umda rom root cwm nedir nasil yapilir vs hepsini yaziyorum ayrintili oraya yonlendiririm okursun yaparsin kolay is

otran677

Üye

hocam benim telefon galaxsi beam sabahtan beri araştırdım ama galaxsi beam için cwm recovry yükleyemedim rootladım ama dediğim işlemle alakalı bulamadım

Üst Alt