Cyanogenmod 11 sorun

• 24 Ağustos 2014
  • 1806 Okunma
  • 22 Cevap

1. Merhaba arkadaşlar uzun süre ROM u kurmayı denedim sonunda başardım ingilizceydi onu düzelttim menüye bakarken şok oldum çünkü hiç bir program yoktu rehber ve fotoğraflarım dahil oysa titanium backup ile yedeklemiştim ROM umrumda değil resim ve rehberimi nasıl geri getiririm ? Telefon galaxy s3.

Yazan: TheNegative57
  2. android 4.4.4 ten itibaren titanium backup programı desteklenmiyor artık , rehberi de cm11 in rehber programına girip içe dışa aktar bölümüne gir oradan rehberi aktar

CV-Aurora bunu beğendi.
  3. Resimler gitti yani ?
    ---
    Güncel resimleri kurtarabilirmiyim ?

4. bilmiyorum nasıl kurtarabilecegini

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. resimleri stock romla restore yap pc ye aktar cm 11 i yukle pc den aktar telefona

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Merhaba öncelikle ilgilendiğin için teşekkürler,
    Stock rom bildiğim kadarıyla orjinal yazılım oluyor yani telefona normale döndürcem restore yapmak derken nasıl yapıcam o olayı ?

7. Cm 11 i ilk kurunca galerideki fotolar gozukmuyor biraz bekle elbet gelecek o fotolar

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Merhaba ilgilendiğin için sanada teşekkür ederim :)
    2 gün bekledim daha ne kadar sürer :D

9. Ohh 2 gun beklediysen kesin gelmesi lazimdi eski romu kur gelmezse resimler meftaa :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Eski rom orjinal hali oluyor zaten stock rom olayına geliyor orjinal roma dönersem resimlerim gelebilirmi yani ?
    Titanium Backup ile yedeklemiştim niye işe yaramadı hala anlamadım :(

11. aosp romları kurarken sdkart haric her şeye format atmak ve romu en az 2 kez ust uste kurmak gerekiyor. gelistiriciler böyle öneriyor.

Samsung ile gönderdi
  12. Stock a don duzelme ihtimali var denemekten zarar gelmez

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Teşekkürler cm11 den başka önerebilceğin rom varmı ?

14. Telefon neydi

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. galaxy s3
    ---
    Yardim icin herkese cok tesekkurler yarin stock rom isini halledip sonucu yazarim

16. S3 icin cok rom mevcut en iyisi s3 kullaniclar kulubune yaz en iyi romu kullanan bilir

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. stock romu kurdktan snra titanium backuptan resimleri yedekledigin sekilde geri aktar telefona titanium backup kullanicisi deglm pek bi bilgm yok o program hakknda

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. Tekrar tesekkurler stock romu kurunca sonucu yazarim
    ---
    Tekrardan merhaba :) internetten çözümüne baksamda bulamadım veya ben görmedim.İnternetten galaxy s3 4.3 stock rom indirdim.
    < Resmi açmak için tıklayın >

Bunlar var ama odin bunları görmüyor nasıl düzeltirim/nasıl görmesini sağlarım ?
    ---
    İlgilenen olursa sevinirim :)

Samsung ile gönderdi
  19. görmesi lazım olmazsa sammobile gir ordan stock indir

20. Oda olmadı odin recovery i görüyor ama stock rom görmüyor biraz yapmaya çalışırken half brick ettim ama download mode aaçılıyor sence sorun ne
    ---
    Stock romu kurdum galeri kısmına gelmedi titanium backupda gözükmüyor sanırım resimler geri gelmicek ? Neyse sonuçlarına katlanıcaz artık

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
19/10/2018 - 19:02