Öneri cyan+Preview dev. sonrası reset sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

nigzes1907

nigzes1907

Üye
    Konu Sahibi
cyan+Preview dev. sonrası reset sorunu
Öncelikle s.a. Arkadaşlar cihazım1520 p.dev. Yukluydu Nokia recovery tolls ile cyan a güncelledim bide p.dev 1.1 yükledim sorunsuz fakat 2 gundur cihaz kendi kendine reset atıyor acaba yanlış giden bişeymi yapyım

luckysleven

luckysleven

Üye
Ben htc kullanirken bu reset belasiyla cok ugrasmistim guncelleme sonrasi telefon 3g yi acinca res atmaya basliyordu dayanamayip satmistim telefonu. Once telefonu iyicene izlemeni tavsiye ederim. Res atmasina sebep olan bir uygulama mi yada bendeki gibi sistemden kaynakli bir durummu onu bulursun ona gore hareket edersin. Ve servise hic verme cunku servis sadece 20 dakika ayiriyor cihaza o sure icinde res atmazsa aynen geri yolluyorlar.

nigzes1907

nigzes1907

Üye
    Konu Sahibi
Saol lucky de başka fikri olan yokmu beyler

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Saol lucky de başka fikri olan yokmu beyler
beta sürüm kullanıyorsun şu anda olur böyle hatalar eğer rahatsız edecek kadar çok oluyorsa cyan'a dönmeni tavsiye ederim ben de 925 kullanıyorum reset olayı ile bir kez karşılaştım sadece onda da aşırı oyun oynamıştım (mc5) çok oyun oynuyorsanız ondan da olabilir belki

nigzes1907

nigzes1907

Üye
    Konu Sahibi
Cyandan oncede beta kullanıyordum zaten hiç orjinal rom kullanmadım cyan+beta olunca sıkıntı oldu neyse hallederim bi turlu saolun

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
  • Beğen
Tepkiler: luckysleven

Üst Alt