CX70 telefon acılıyor,ses geliyor, ekran yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ongirant

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar sizce ekran tamamen gitmişmidir.Yoksa formatla düzelebilir mi? Ekran gitmiş ise asrafı ne kadardır?:@
 
thunderbolt1980

thunderbolt1980

Üye
Ekranda tamamen görüntü yoksa yani siyah ekransa bu tip arızalar genellikle ekran filmi yada ekrana veri taşıyan flexi kabloların arızalanmasından kaynaklanıyor. Bazende iletkenlerde kopma yada oksitlenmeler bu tip arızalara yol açabiliyor. Bence telefonunu bir servise göster. En azından arızayı öğrenip maliyetini sorarsın. Yaptırıp yaptırmamak sana kalır. .
 
kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Ekranı sakattır zaten cx serilerinin.Genellikle temassızlık nedeniyle çalışmıyor bir iki Türk işi tamir kağıt vb sıkıştırma çoğu zaman düzeltirdi benim cx65 i.Ahh ahh az sövmedim kafasına göre gider gelirdi cx65 im. ÇOk severdim Ama dandik parçaları işlemcisi göçüp giderdi bu serilerin :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt