CSR Racing HD v1.0.0 Sınırsız Para Hilesi İle Birlikte

Sponsorlu Bağlantılar

byjxsura

Üye
arkadaşlar oyun hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
grafikler nasıl 117 mg bence az bu oyun için

bycnn

bycnn

Üye
Hile olmadi bendede yapan arkadas yardimci olsa

BadLucian

BadLucian

Üye
Hile olmadi bendede yapan arkadas yardimci olsa
BadLuicann anlatsana nasıl yaptığı?

Arkadaşlar ilkin bende yapamadım sadece save dosyasını gerekli klasöre attım olmadı kendi önceden oynadıklarımda gitti diye baya bi üzüldüm sonra programı kaldırdım komple verileri falan silerek ve konudaki apk ve data (obb) yi indirdim ilkin obb yi android obb kolasörüne attım apk yide rastgele biryere daha sonra hile dosyasını android data klasörüne kopyaladım telefonla pc bağlantısı kestim telde dosyalarıma girdim önce apk yi kurdum sonra oyuna girdim para ve altını görünce oh çektim :) Demem o kisadece save dosyası kurtarmıyor apk ve obb de lazım :)

taylan08

Üye
hile rarin ici bos ki ya

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaş yapmış onun yaptığı gibi yapın

- - - Eklendi - - -

Birazdan hile rarını qfs ye koyarım

- - - Eklendi - - -

Hayır Sana Kalmış Birşey Bu Ama Android Çok Karışık Ben Zor Kavradım Kah Root Atılacak Kah Lisans Sorunu Kah Oyundaki Ekran Boyutu,Sürümü Gameloft Oyunlarıda Girince Öldürüyor İnsanı Symbian Aslında Daha Düz Ama Eski Sistemlerden Androidi Kötülemiyorum Yanlış Anlama Sistemi Güçlü Tabanlı Geniş Bir Sistem Android

benim için sorun yok android telefonum olmadığı için sadece paylaşım yaparım :)

- - - Eklendi - - -

Alternatif hile linki eklendi

djlkr

djlkr

Üye
Oyunu marketten indirmiştim, gerçekten çok güzel ama biraz zor.
Hile için teşekkürler :)

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim :tebessüm:

taylan08

Üye
Arkadaşlar ilkin bende yapamadım sadece save dosyasını gerekli klasöre attım olmadı kendi önceden oynadıklarımda gitti diye baya bi üzüldüm sonra programı kaldırdım komple verileri falan silerek ve konudaki apk ve data (obb) yi indirdim ilkin obb yi android obb kolasörüne attım apk yide rastgele biryere daha sonra hile dosyasını android data klasörüne kopyaladım telefonla pc bağlantısı kestim telde dosyalarıma girdim önce apk yi kurdum sonra oyuna girdim para ve altını görünce oh çektim :) Demem o kisadece save dosyası kurtarmıyor apk ve obb de lazım :)
hileyi indirdim cache ve files klasorlerini mi atıcam obb dizinin içine

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
Cache ve files büyük ihtimal zaten vardır apk yi falan kaldır sd yi sil sd yi at cache ve files i at sonra apkyi kur bakalım

taylan08

Üye
hileden cıkan cache ve files klosorunu sdkart/data/com.natura...(oyunun kolosu) nun icene atın oluo Kayahan cok teşşekurler baya aramştım bu oyunu hilesini eline saglık android bolumunde daha aktıf gormek isteriz seni :)

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
Tamam teşekkür ederim konuya ekliyorum

wolfjr

Üye
Kardeş eline sağlık para hilesi çok iyi oldu.

hehe1

Üye
beyler yaptım fakat olmadı. bütün dosyaları attım fakat hala 0 gözüküyo. izlemem gerekn yolu yazabilir misiniz ?

bycnn

bycnn

Üye
Hocam bnde sildim herseyi burdaki apkyi ve sd dosyasini indirdim soylenin yanisini defalarca yaptm hala olmadi nerde hata yapiyorumki

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
Üstte arkadaş yapmış ona baktın mı

ultra-cengo24

ultra-cengo24

Üye
zippyshareye yukleme şansın varmı

hehe1

Üye
yapan arkadaşlar resim paylaşabilir mi acaba ?

Üst Alt