Crysis turnuvası yapalım mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Crysis turnuvası yapalım mı?

• Evet yapalım

Kullanılan: 44 71.0%
  • Hayır yapmayalım

Kullanılan: 18 29.0%

• Kullanılan toplam oy
    62
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

öömmmüüüürrrrr

Üye
ßaNa uYar dai Yha ben bu oyunu 5 kere bitirdim :D ilk çıktığı gün rji satin aldim cafeye kurdm we 7 gunde bitirdim il seferde:D:D

İmparatore

İmparatore

Üye
ben acik söyleyim ben katilmam :mahcup:

tsek05

tsek05

Üye
yapılsa ii olur ama nasıl yapıcaz bunu

eXelanzz

Üye
peki sen korsan diosun admin abeyim iyi diosun da herkes te ole diyo ama bende korsan var onu yukledim interneim yoktu yukledigimde oyunun her bolumunu en asagı 20 kez bitirmişimdir sahsen kendim yer cekimi olmayan bolumu haric tabi orayi 4 5 kez falan bitirdim ve internette catır catır online crysis oynuyorum ben buna ne deyeceksin ?? bende buna sasıyorum ondan yazdım bilgin varsa ban lutfen cvp yazarmısın ben her gun bazen 12 saat b
ile oynuyorum muhtesem bi oyun online olanı nın tek kişili oyunla alakası bile yok ilk girdigimde sasirdim hic bişey bilmiyorum ama orendim zamanlada simdi sey oluyo bazı adamlar cok hızlılar yaknımda olduklarıonda guc moduna alıp bi vurusta olduruyolar beni ben aynısını denedigimde ise iki mermide oluyom anlamadım ama yinede quorum diye i serverde oynuyorum hep acık hep dolu her zaman birinci oluyorum :) turnuvayada varım admin abey :) ama surumun uyması gerekiyo ya o da var kac surumu varsa baglandıgım zaman elli 150 tane server var ama bi iki tanesine anca girebiliyorum ben surum uymuyo otekilerler kac surumu varsa artık baya sacmaladım abey bana bildigin kadar bi cvp yazarsan cok seninirim vede su hız meselesi ne sade onu solesende yeter abey şimdiden tesekkur ederim

--------------- Ekleme ---------------

mesajımı okuyan admin abey yada bilenn birisi litfen bana cvp yazarmı lütfen bekliyecem hep

eXelanzz

Üye
ya bidaha da gelmeyecem hayal kırıklıgına ugradım ya kimse cevaplamamış :(

intoman

intoman

Üye
neden orjinal cd gereksin ki bunun cözümü var

Roussegu

Üye
arkadaşlar serveri kim kuruyo

--------------- Ekleme ---------------

aga ne tuhaf soru o yha

Marchegiani

Marchegiani

Üye
Yapılsın!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt