Crucial BX500 240gb Ssd İnceleme

Symbianist

Symbianist

Üye
SSD ihtiyacı hasıl oldu. Buralarda geziniyorum. Sağolsun @sinan yüksel bey yönlendirdi konuya.

Gigabyte kullanan hiç yok demek ki etrafta bir yorum alamadım. Sadece satış yapan sitelerdeki alıcı yorumlardan ibaret bilgilerim.

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
SSD ihtiyacı hasıl oldu. Buralarda geziniyorum. Sağolsun @sinan yüksel bey yönlendirdi konuya.

Gigabyte kullanan hiç yok demek ki etrafta bir yorum alamadım. Sadece satış yapan sitelerdeki alıcı yorumlardan ibaret bilgilerim.
Halrn kullanıyorum. Dediğim gibi sürekli büyük dosya yazarken ısınıyor ama yaz sıcağında sabit kalmıştı sıcaklıkğı 64 °C idi sanırsam

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve Symbianist
Symbianist

Symbianist

Üye
Halrn kullanıyorum. Dediğim gibi sürekli büyük dosya yazarken ısınıyor ama yaz sıcağında sabit kalmıştı sıcaklıkğı 64 °C idi sanırsam

Gigabyte siparişi verdim hocam. Bakalım gelsin sonucu paylaşırım.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Gigabyte siparişi verdim hocam. Bakalım gelsin sonucu paylaşırım.
Hayırlı olsun, güle güle kullanın :cool
İşinizi görecektir, birkaç hafta kullandıktan sonra onun da incelemesinide bekleriz :pc:

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Symbianist
Symbianist

Symbianist

Üye
  • Beğen
  • Cool
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Crucial marka olarak tartışılmaz kaliteye sahiptir, sektöründe büyük bir paya sahip olan ram ve depolama yongalarını bir başka dev micron ( ) üretir.Hatta Crucial, Micron'un en büyük markası da denebilir.

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
Crucial marka olarak tartışılmaz kaliteye sahiptir, sektöründe büyük bir paya sahip olan ram ve depolama yongalarını bir başka dev micron ( ) üretir.Hatta Crucial, Micron'un en büyük markası da denebilir.
Şuan piyasadaki ekonomik ssd lere bakıldığında F/P oranı en yüksek olan yine crucial 550-500 mb/sn oldukça iyi bir hız. Merdiven altı olanlar 20-30 lira daha ucuz olabiliyor. Malesef bu ekonomik sınıfın yoğun yazmada ısınma gibi bir sıkıntısı olsada 240 gb bir diske sürekli 10 gb üzeri veri yazmak pek olan durum değil ve asıl amaç genel sistemi hızlandırmak olunca herşeyin pahalı olduğu günümüzde 250 lira civarına yapılabilecek en iyi yükseltme.
Elde olan eski ama temiz olan cihazlar aslında belli amaçlar doğrultusunda bu şekilde kullanılabilir. Yarın bu diski söküp başka cihaza da takıp kullanmak mümkün yani para çöpe gitme gibi bir durumu da yok.
Yakında depolama içinde uygun fiyatlı ürünler yaygınlaşacaktır örneğin samsung qvo serisi.

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA, Symbianist ve MAERKEK

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt