creative mi logitech mi 5+1 lerde ? :)

Sponsorlu Bağlantılar

creative mi logitech mi ?

• creative

Kullanılan: 6 33.3%
  • logitech

Kullanılan: 12 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    18
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
creative mi logitech mi 5+1 lerde ? :)
arkadaşlar 5+1 ses sitemi almayı düşünüyorum sizce logitech mi creative mi en fazla 200 e kadar bişey söylerseniz iyi olur şu anda logitech 2+1 kullanıyorum memlunum ama creative de güzel marka :hmmm

ultrayer6

ultrayer6

Üye
bass pek önemli değil ama tiz sesleri güzel çıkarsın istiyorsan creative.

fazlaca da tiz ses çıkarmasın ve bass'ı da güçlü olsun diyorsan logitech.

Markanı seç, ona göre belirleyelim.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
bass önemli benim için vurdummu apartman inlesin o derece :)

ultrayer6

ultrayer6

Üye
o zaman kardeş istediğin özelliklerde ve o fiyat aralığında sana önerim Logitech x540 'tır. Tabii bulabilirsen. Kapış kapış gidiyor çünkü. Matrix modu, kumanda gibi ek özellikleri de var. Kesinlikle tavsiye :oke:

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Şiddetle Logitech öneririm, x540 yada x530. Ben x530 kullanıyorum, daha önceleri creative 2+1, creative 5+1, Premier 5+1 kullandım. İnan logitech kaliteli olduğunu belli edecek sana.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşımda creative 5+1 var 5 6 seneden beri kullanıyorum hiç bir cızırtı çıkarmıyor diyo :hmmm

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Cızırtı çıkarmıyormu :D hiçbiri cızırtı çıkarmaz, verdiği bass ve ses netliği önemli.

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
ultrayer6

ultrayer6

Üye
şimdi kim dedi cızırtı çıkarıyo diye kardeş :D

EroL

EroL

Emekli Yönetici
kingmor dedi creative cızırtı çıkarmıyor dedi :D benimmi kafa iyi oldu :d rüyadamıyım ben

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
yaww çıkarmıyomuş işte sağlamlık bakımından iyi dedi :off: :vur gidip pazartesi creative alacam

EroL

EroL

Emekli Yönetici
öyle öyle sağlam oluyor creative. sorun çıardığını görmedim 40 derece sıcaklıkta tık demedi, logitech i daya yeni aldım bakalım Adananın ağustos sıcağında bu ne hal alacak

ultrayer6

ultrayer6

Üye
yaww çıkarmıyomuş işte sağlamlık bakımından iyi dedi :off: :vur gidip pazartesi creative alacam

tiz ses demek cızırtı demek değildir bu bir. Yani cızırtı falan demedik.

Ne alırsan al ama burada trip yapma, bass istedin özellikli istedin biz de belirttik bu iki.

Yoksa benim ne garezim var sana neden yanlış yönlendireyim?

Git pazartesi ne alırsan al...

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
tiz ses demek cızırtı demek değildir bu bir. Yani cızırtı falan demedik.

Ne alırsan al ama burada trip yapma, bass istedin özellikli istedin biz de belirttik bu iki.

Yoksa benim ne garezim var sana neden yanlış yönlendireyim?

Git pazartesi ne alırsan al...
tamam arkadaşım sus

-efşan

-efşan

Üye
bence her ikiside değil alacaksın bir ev anfisi kendi tesisatını yapacaksın
ama seçime gelirsek de tabikide creative

ylmz.fatih

ylmz.fatih

Üye
İstisnasız Logitech
Creative miladını doldurdu o bir zamanlar iyiydi artık ses kartları bile kurtaramıyor onu.
Logitech Z323 2+1 Kullanıcısıyım.
Kimse bana THX sertifikalı modelleri göstermesin Creative'in. Logitech'in Z623 THX 2+1 modeli Creative'in en iyi THX'li ses sistemini dansöz gibi oynatır karşısında. Ki Z906 ve Z5500'den hiç bahsetmedim henüz.

montacarlo

Üye
1-2 yıldır logitech x540 kullanıyorum tek bir sorun çıkarmadı. Mavi Bilgisayardan batmak üzere olduğu için 120 liraya almıştım. Ama diğer mağazalarda gördüğüm fiyatı 160-190 arası değişiyor. Sana söyleyeyim hiç bir zaman sesi çok açamıyorum. Apartmanı inletiyor. Sesi fullediğinde de kalitesinde bozulma olmuyor. Bassı da tizide gayet yeterli. Bass ı ve tizi ortaladığında çok tatlı ve kaliteli bir ses çıkıyor. 5+1 ses kartı olmayanlar içinde Matrix modu var. Ses kartı almadan önce bu modla idare ediyordum...

.BlueTR

.BlueTR

Üye
bendede Logitech x540 var hiç sorun çıkarmadı 2 senedir kullanıyorum.

mobilegeek

mobilegeek

Üye
Creative Ferrari ise Logitech BMW'dir. :oke:

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Logitech x530 kullanmıştım şu kadar diyim eve gelip dinleyen arkadaşar hayran kalıyorlardı son ses açıyordum seste en ufak bozulma olmuyordu şimdi Z906 ve Z5500 arasında kaldım hangini alsam :hmmm

ultrayer6

ultrayer6

Üye
sırf ben logitech dedim diye gittin creative aldın, benden sonrakiler de logitech dedi, inşallah pişman olmuşsundur creative aldığına...

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt