Crea dizüstüler enerji tasarrufu yapıyor


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
"The Patriot"

"The Patriot"

Üye
Crea dizüstüler enerji tasarrufu yapıyor

CREA yeni NU5 dizüstü bilgisayar serisini piyasaya sunuyor. CREA'nın Piano Black tasarıma sahip bu yenilikçi, enerjiyi tasarruflu kullanan ve yüksek performanslı güçlü NU5 serisi beklentisi yüksek kullanıcılara hitap ediyor.

CREA, Intel Centrino 2 işlemci teknolojisi ile NU5 serisinde kullanıcılar az enerji tüketerek yüksek performansa ulaşıyor. Aynı zamanda N serisi kablosuz bağlantı sayesinde iletişim hızında 5 kat daha fazla bir verimlilik elde edilerek arzulanan hıza ulaşarak zaman tasarrufu sağlanılabiliyor.

NU5-86MP İLE YÜKSEK PERFORMANS KEYFİ
NU5 serisinin özellikleriyle ön plana çıkan, yüksek performanslı bilgi işlem imkânı sunan NU5-86MP modeli çoklu işlemlerde yüzde 50 performans artışını üzerinde bulunan Intel® CoreTM2 Duo T8600 (2,4 GHz) işlemcisi sayesinde aynı anda birden fazla işlemi kolayca gerçekleştirerek yakalıyor.

NU5-86MP İLE ENERJİ TASARRUFU
NU5 teknolojisinin en büyük özelliği, pilin kullanılmadığı zamanlarda enerji kaybı yaşanmaması. 6 hücreli li-on (lityum iyon) pil teknolojisi sayesinde enerji tasarrufu teknolojisi ve uzun pil ömrü ile özgürlüğün tadını çıkarmanızı sağlıyor.

CREA, NU5-86MP, sahip olduğu 2 GB RAM ile işlem yaptığınızda süratinizi arttırırken, bütünleşik web kamerası, 250 GB sabit disk kapasitesi ile yeni teknolojiyi uygun fiyata satın alma imkânını sağlıyor.

NU5-86MP
$1199+KDV
Intel® Centrino® 2 işlemci teknolojisi
İŞLEMCİ
Intel® CoreTM2 Duo İşlemci P8600
(2.4 GHz, 3 MB Önbellek, 1066 MHz FSB)
WIRELESS
Intel® WiFi Link 5100 Kablosuz Ağ Bağlantısı
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Vista Home Premium
EKRAN
15.4" WXGA (1280x800), Ekrana Tümleşik WebCam
EKRAN KARTI
512MB (HM) ATI Radeon HD3470 Ekran Kartı
HARD DİSK
250 GB Sabit Disk
RAM
2 GB Bellek
OPTİK SÜRÜCÜ
DVD Super Multi
PİL
6 Cell Li-Ion Pil
KLAVYE
Türkçe Q Klavye
BLUETOOTH
Bluetooth
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt