[ÇÖZÜLDÜ]Windows 7 USB Biçimlendirmede FAT32 Seçeneği Yok?


Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
ÇÖZÜLDÜ:
Arkadaşlar bellek 64 Gb boyutundaydı. 32 Gb üzeri bellekler için FAT32'ye formatlama seçeneği sunulmuyormuş.
 
Son düzenleme:
Hhk78

Hhk78

Kapalı Hesap
tekrar formatla ve driver kur 3.parti yazılımlarla
ya da bir üst seviye win 7 kur belki driverla alkası yoktu r
 
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
tekrar formatla ve driver kur 3.parti yazılımlarla
Tekrar format atmadan önce biraz bekleyeyim belki başka yolu vardır. Driverlarda sorun yok muhtemelen tek tek elle resmi siteden kurdum çünkü.
Mesaj birleştirildi:

Yabancı forumda gördüm. Bilgisayarda sorun yokmuş. 32 GB üzeri bellekler FAT32 olarak formatlanmıyormuş. 2 GB boyutunda farklı flaştan denediğimde FAT32 görünüyor. Teşekkürler yine de.
 
Hhk78

Hhk78

Kapalı Hesap
Ben bian şaşırdım 5 dkkada naaıl çözültü diye :) :]
 
  • Kahkaha
Tepkiler: gonyalı ve Silinen Üye 2526643
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt