(ÇÖZÜLDÜ) S Advance (GT-I9070) Anabat sürümü XXX

Sponsorlu Bağlantılar

uqurb2

uqurb2

Üye
    Konu Sahibi
(ÇÖZÜLDÜ) S Advance (GT-I9070) Anabat sürümü XXX
şebeke sorunu yüzünden telefoncuya götürdüm dedi kesin yaparız 75 tl . Anabat sürümü bozuk dedi bakıyorum xxx die gösteriyor imie bi sorun yok bunu nasıl düzeltebilirim ?

Çözüm

1.öncelikle bu linki indiriyoruz
2.Telefon 2.3.6 olarak denedim ben root ve android terminal emulatör olması lazım
3.Emulatör açıp önce " su " (tırnaklar hariç) yazıyoruz root yetkisi veriyoruz
4. " dd if=/sdcard/modemfs.img.md5 of=/dev/block/mmcblk0p2 " bu kodu yazıp okeyliyoruz be telefonu yeniden başlatınca düzeliyor.

Bu siteden anlıntıdır.

The Shadow beyefendiye çok selamlar olsun sayesinde bende düzelttim ve gereksiz bir masraftan kurtardı beni çok teşekkürler.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: The Shadow ve Amedly Fatih

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Tekrar stock rom at youtube de var.
Adam seni kakalamış

uqurb2

uqurb2

Üye
    Konu Sahibi
tamir ettirmedim zaten yükleyeyim bi olacakmıstock roma ek olarak eklemem gereken bir şey varmı ?

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
hayir gerek yok

2.3.6ya geri dön

uqurb2

uqurb2

Üye
    Konu Sahibi
2.3.6 geri yükledim XXLD1 rorjinal romunu yine aynı anabat sürümü xxx

uqurb2

uqurb2

Üye
    Konu Sahibi
tm en kısa sürede yükleyip yacam burayada2.3.6 XXLK2 yükledim yükleme sonunda failed to mount /efs (invalid argument) böyle hatalar verdi ve yi ne anabat sürümü xxx die gözüküyor

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
eskiden kullanıyordum bu telefonu ama hiç böyle bişey gelmedi başıma :hmmm

başka modem flaşlamayı denedin mi ?

uqurb2

uqurb2

Üye
    Konu Sahibi
almanya romu deneyeyeim evet denedim 2.3.6 4.1.2 4.4.2 4.4.3. 4.4.4 olmuyor bir türlü :)kurulum yaparken türkçe dili seçiyorum wifiyi atlayınca saat ayarlarını geç diyince setup wizard durduruldu diyor :)

The Shadow

The Shadow

Üye

Konu ace 2 için ama aynılarını s advance dosyalarıyla denersen sorun düzelir gibi bu konu sadece bir örnek incelemen için :) Soruların varsa pm atabilirsin :oke:

uqurb2

uqurb2

Üye
    Konu Sahibi
telefonu yarın aldıgımda bir deniyeyim adam bişiler denedi olmadı. dedi içini açacaz 4-5 harfli bir eşy dedi onu yapacaz tam hatırlamıyorum işte kablo felan takacaklarımış 70 tl

The Shadow

The Shadow

Üye
telefonu yarın aldıgımda bir deniyeyim adam bişiler denedi olmadı. dedi içini açacaz 4-5 harfli bir eşy dedi onu yapacaz tam hatırlamıyorum işte kablo felan takacaklarımış 70 tl
Degmez. Belese duzeltilir :)

• Beğen
Tepkiler: gonuldostu82
uqurb2

uqurb2

Üye
    Konu Sahibi
Çok şükür the shadow kardeş valla çok saol oldu sonunda boşuna 70 tl verecektim konuyuda bari düzelteyim sorunu yaşayan olursa yapar en azından. :)

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
Çok şükür the shadow kardeş valla çok saol oldu sonunda boşuna 70 tl verecektim konuyuda bari düzelteyim sorunu yaşayan olursa yapar en azından. :)
yani aslında onda bir şey halledilecek bir mevzu neyse sorunu çözmüş olmana sevindik güle güle kullan!

The Shadow

The Shadow

Üye