Çözemedim Seni...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
    Konu Sahibi
Çözemedim seni, çiçek dürbünü gibisin, aynalardan yansıyorsun; hangisi sensin? Bazen hüzünlüsün, başına gelecekleri önceden sezer gibi, bazen neşelisin, hiçbir şeyden üzülmeyecek gibi. Gizemlisin, keşfedilmemiş yerler; durgunsun, dipsiz göller; çözümsüzsün, gizli şifreler gibi...

Her zaman beni şaşırtan, içimden yükselip heyecanlandıran, Seni de çekici kılan bu. Aynı renkler renksizlikler, alışkanlığa dönüştüler sürprizsizdiler, bıkkınlıklar sıkıntıya dönüştüler. Demiyorum, hep aynı olsan, hep aynı kalsan; sonu belirsizlikler aşkı hissettirdiler...

Bak! Baharın sonunda, yazın başlangıcındayız. Yıllarca mahzende unutulmuş, tadı buruk şarap gibiyim.
Seni hiç tanımadım, gülerken görmedim; buram buram mutluluğum. Saftır benim yüreğim!!!
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Doğuş Pertez
Cevap
0
Görüntüleme
421
Doğuş Pertez
ภคŦเz
Cevap
1
Görüntüleme
3K
Nero9898
Revengeful
  • Kilitli
    • Beğen
Cevap
1
Görüntüleme
859
Revengeful
ภคŦเz
Cevap
0
Görüntüleme
2K
ภคŦเz
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt