Covid19 Kehaneti


arslan3332

arslan3332

Üye
    Konu Sahibi
Slyvia Browne ve Lindsay Harrison tarafından yazılan Kehanetler Kitabı sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi. Kitapta 2020 yılı için salgın hastalığın yaşanacağı belirtilmesi şaşkınlık yarattı.

15 sene önce kaleme alınan kitapta '2020'lerde akciğerleri etkileyen zatürre benzeri bir hastalığın dünyaya yayılacağı' yazıyor.

2005 ile 2100 yılları arasında dünyada yaşanacak olayların tahmin edildiği kitabın 210'uncu sayfasında yazanlar, günümüzde ortaya çıkan Covid 19 salgınıyla birebir benzerlik gösteriyor.

Kitabın söz konusu bölümünde, "2020'lerde, akciğerleri ve bronşları ciddi oranda etkileyen, tedaviye ise zalimce direnen zatürre benzeri bir hastalığın patlaması nedeniyle ortalıkta ameliyat maskeleri ve plastik eldivenlerle dolaşan çok daha fazla insan göreceğiz. Hastalık hakkında kafa karıştırıcı olan şey ise; bir kış boyunca müthiş bir paniğe yol açtıktan sonra, on yıl içerisinde hem sebeplerini hem de tedavisini gizemli bırakarak tamamen ortadan kaybolması olacak." ibaresi yer alıyor.

Kitabın Pdf versiyonunda 191.sayfada bu bilgilere rastlanıyor.Sizde kitabı okuyarak dikkatinizi çeken bölümleri paylaşabilirsiniz.

(Yazar hakkında;77 yaşında hayatını kaybeden medyum ve yazar Sylvia Browne'un 1990 ile 2009 yılları arasında Öte Dünya´da Yaşam, Bir Medyumun Maceraları, Kıyamet Günü Kehanetleri (End of Days),Dünyanın Gizemi ve Sırları (Secrets & Mysteries of the World) gibi gelecekte yaşanacak kehanetleri konu alan birçok kitabı bulunuyor.)

 
  • Beğen
  • Düşünceli
Tepkiler: sinan yüksel ve Mesut Aktaş
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Daha öncede demiştim bununla ilgili "bilinçli bir çalışmanın eseri".

Bu resimdeki The Economsit 2020 kapağı kırmızılık ve yeşillik neden mesela ?
"VISION" kelimesi neden kırmızı ve alt kısımda mesela ?


Hatta daha da ilginci bu resimde The Economist 2019 kapağı neden pangolin hayvanı mevcut ?
Bu resmi ilk gördüğümde bende o hayvanın neden orada olduğunu anlamamıştım..

 
  • Beğen
Tepkiler: arslan3332
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Arkadaşlar Bu Tarz Şeylere İnanmayın İmanınız Sakatlanır.Allah'u Tealadan Başka Kimse Geleceği Bilemez.Bunlar Sadece Tahmin Eder Yarın Hava Güneşli Diyor Hava Durumu Bunu Kestirebilir Normal Birşey.Yanılma Payıda Var Tabiyki.Bunlarda Buna Benzer.Çok Eskilerde Cinler Gelecekten Bazı Haberleri Çalıyorlardı.Sonrada Yıldızlara Çıkıp Bu Haberleri Çalmaları Yasaklanmiştir.Emin Olun ki Bu Sözde Kehanetler Yine İslam Dinindeki Bir Hadis Bir Ayete Dayanıyordur.Uzun Araştirmalar Sonucu Ortaya Birşeyler Atıyorlardır.Peygamberimizin Hadislerinde Kıyamet Alametlerini Az Çok Araştırırsanız Zaten Aynı Yere Gelirsiniz.Gavurlar Çok Sonrayı Planlayıp Yaşamaya Çalışırlar.Ne Belli Biyolojik Şavaş Olmadıgı? Bu Virüs Çinde Çıkınca 1 2 Ay Kamufule Edildi.İş İşten Geçtikten Sonra Virüsün Kaynağını Açıkladılar.Unutmayın Kuş Grıbıde Oradan Yine Aynı Bölgeden Çıkmıştı.Pislikten Canları Cıkıyor Yetmiyor Bizmkileride Çıkartıyorlar Maalesef.
 
sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
Ben onu bunu bilmem, olay bu :hmmm
 
  • Beğen
Tepkiler: arslan3332

Benzer Konular

Cevap
5
Görüntüleme
804
x-scarface
Haydar
Cevap
0
Görüntüleme
269
Haydar
Cevap
4
Görüntüleme
496


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt