Covid -19 Aslında Bitti Mi? PCR Testi Ne ?

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Covid -19 Aslında Bitti Mi? PCR Testi Ne ?
Beyler Korona aslında ne
PcR testi ne ?
Bağışıklık Çapraz bağışıklık ne ?
İmmünlog , Gögüs uzmanı , cilt uzmanı prof. Michael Yeadon anlatıyor.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Bakış açınızı tüm dinlediklerinizi alt üst edecek ifadeler mevcut.
İzleyin.
Ha bana virüs falan yok diyorsun diye kızmayın her iki taraflı düşünüyorum. Bir bilim adamı /kurul üyesi yandık bittik korona çok kötü diyor (genelde bunları dinliyoruz) . Bir tarafta korona aslında anlatılan değil diyor . Her iki tarafa da bakmak lazım

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve gonyalı

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
İzlemeden dinlemeden yazmayın

gonyalı

gonyalı

Üye
İzlemedim dinlemedim ama yazıyorum
Pcr testleri doğru sonucu vermiyor.
Virüs var.
Aşılar virüse karşı etkili değil. Bu tam olarak anlaşıldığında insanlar isyan edecek. Haklı olarak
Pandemi diye bi şey yok. Plandemi var.
Aşıların yan etkileri virüs bittikten sonra ortaya çıkacak. Seyreyleyin cümbüşü
Ortalık fena halde karışacak.

PALA.

PALA.

Üye
Avrupa ülkeleri ekim ayında test, aşı, maske, yasaklar felan ne varsa kaldırmaya hazırlanıyormuş.
Bizim toplumun da gözünü açması lazım, aşılamada dünyada 7. olduğumuz söyleniyor, amaç herkes aşılansın yoksa pandemi bitirilmeyecek.
Birileri bu süreci iyi kullandı, artık yeter, ekonomi çöktü, bahane ile zamcık varyantı yayıldı.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
gonyalı

gonyalı

Üye
Avrupa ülkeleri ekim ayında test, aşı, maske, yasaklar felan ne varsa kaldırmaya hazırlanıyormuş.
Bizim toplumun da gözünü açması lazım, aşılamada dünyada 7. olduğumuz söyleniyor, amaç herkes aşılansın yoksa pandemi bitirilmeyecek.
Birileri bu süreci iyi kullandı, artık yeter, ekonomi çöktü, bahane ile zamcık varyantı yayıldı.
Danimarka ilk sıra da bakalım biz ne yapacaz bir an önce bu yanlıştan dönmeli. İlk adım s.b görevden alınmalı daha sonra pandemi bitti denilip maske cezaları silinmeli anca o zaman belki olaylar çıkmaz.

PALA.

PALA.

Üye
Danimarka ilk sıra da bakalım biz ne yapacaz bir an önce bu yanlıştan dönmeli. İlk adım s.b görevden alınmalı daha sonra pandemi bitti denilip maske cezaları silinmeli anca o zaman belki olaylar çıkmaz.
İşi biteni görevden alıyor zaten, yakındır bununda gitmesi, görevini tamamladı.

gonyalı

gonyalı

Üye
Görevini kötüye kullandığı için s.b bi başkası atanabilir ve bütün suç fahrettine yıkılır o kötü adam olur.(belki de gerçekten kötüdür) İktidar iyi olur. Ve bi yanlıştan dönülmüş olur. Ve halk olarak biz de buna inanırız. Gelecek seçimde de yine İktidar partisi kazanır. Bu böyle sürer gider.

PALA.

PALA.

Üye
Görevini kötüye kullandığı için s.b bi başkası atanabilir ve bütün suç fahrettine yıkılır o kötü adam olur.(belki de gerçekten kötüdür) İktidar iyi olur. Ve bi yanlıştan dönülmüş olur. Ve halk olarak biz de buna inanırız. Gelecek seçimde de yine İktidar partisi kazanır. Bu böyle sürer gider.
Çözüm süreci bittiğinde ordudaki görevli kadro apar topar emekliye ayrıldı ve bazıları çok geçmeden öldü bile.
Benzer durum yine var milletin akıllı olması lazım. Boşuna akil adam tahsis etmediler.
Bunlar artık yolun sonuna geldiler kanuni seçilme süreleri doldu, bundan sonra gittiği yere kadar gider, gitmediği yerde kendi sıkı yönetimini ilan eder.
Bu ülkedeki ikdidar giderken yanında muhalefetide götürmeli, medyayı da götürmeli.Muhaliflerin özellikle son süreçte çok büyük yanlışı oldu.