Cover _0.1.11-TÜRKÇE (Durumunuza göre değişen uygulamalar)

• 11 Temmuz 2014
  • 1750 Okunma
  • 12 Cevap

1. < Resmi açmak için tıklayın >

Akıllı kilit ekranı olarak ünlenen uygulama, akıllı telefonun hemen tüm sensörlerini ve bağlantılarını kullanarak kişinin bulunduğu yer, kulaklık takma, yürüme veya arabaya binme gibi faaliyetlerini tespit ediyor ve otomatik olarak kilit ekranı düzenini değiştirebiliyor.

Uygulamanın tespit için kullandığı bileşenler ise WiFi yongası, GPS yongası,
    hüceresel ağ yongası, 3.5mm jak girişi, akselerometre, jiroskop olarak sıralanıyor.

< Resmi açmak için tıklayın >

Kullanıcı kilit ekranı profillerini konuma veya aktiviteye göre ayarladıktan sonra
    bütün iş uygulamaya kalıyor. Örneğin
    ofise girdiğiniz zaman kilit ekranında iş ile ilgili uygulamalar beliriyor.
    kulaklık taktığınız zaman belirlediğiniz uygulamalar kilit ekranına geliyor.

Bu profillerden doğrudan uygulamaya geçebiliyorsunuz.
    İkona basılı tutup ekranı hafifçe sağa çekerek uygulamaya göz atabiliyorsunuz.
    Veya ilgili uygulama içerisinde iken ince bir çubuk olarak kenarda beliren ikonlara basılı tutarak diğer bir uygulamaya geçiş yapabiliyorsunuz.

Cover 0.1.11

Yazan: AKDELİKAN

Cover _0.1.11-TÜRKÇE (Durumunuza göre değişen uygulamalar) İndir

Son düzenleme: 11 Temmuz 2014
    TANSEMFUN, DeaDKiSs69, ghstr ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. :tşk:

3. :rica:

BlackCurse01 bunu beğendi.
  4. Tesekkurler hocam

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Güzel uygulama

Samsung ile gönderdi
  6. bunuda denedim benim telefon sorunlu yaww

7. Ne gibi sorunları var ...

8. Benim telefon sorunlu custom rom var ondada gec uyanma problemi var kilitteyken basar basmaz uyanmiyo cihaz

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Benim telde de custom rom var, sanırım sen telefonuna uygun olan romu yüklememişsin yani buğları olan bi rom yüklemişsin ondandır böyle sorunlar yapması.
    Benim telefon HTC Explorer orjinalinde 140MB dahili hafızası varken, CM9SIII Rom yükledim bide dahili hafızayı 2GB yaptım script'le şimdi 9 aydır taş gibi banamısın demiyor :)

10. Benim gec uyanma sorunun illaki cozumu vardir xda da ama ingilizcem iyi deil yoksa rom dan memnunum baska hatasi yok onuda bazen yapiyor

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Teşekkürler

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. teşekkürler

13. Mb bak oha

Samsung ile gönderdi
Yüklüyor...
22/10/2018 - 21:20