Smart Volume Control + v.1.1.8 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
Smart Volume Control + v.1.1.8 Türkçe

Açıklama

Tamamen özelleştirilebilir profiller SVC + temelidir. Zaman, takvim, yer, Wi-Fi ağları ve Bluetooth cihazları göre bir zamanlama kullanarak elle veya otomatik olarak geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca, nihai Hız Cilt modu, kulaklık modu ve birçok diğer serin özellikleri olsun.
ANAHTAR ÖZELLİKLER
- Tamamen özelleştirilebilir ses Profilleri
- Kurulum Ciltler, Bluetooth, WiFi, AP (hotspot), Mobil veri, Uçak modu, yönlendirme, Ekran parlaklığı ve Zil Çağrı
- Dilsiz veya titreşim seçenekleri dahil olmak üzere seçilen kişiler için ses seviyesini yükseltmek
- Ses Kilit ve Sessiz mod algılama
- Profili ile seçilen uygulamaların otomatik fırlatma
- Zamanlayıcılar İle anahtarı profilleri, Mekanlar, Takvim, Wi-Fi ve Bluetooth
- Hız hacim modu ve Kulaklıklar modu
- Ana ekrana gelen hızlı ve rahat kontrolü için tasarlanmış 30 Widget'lar
- Çeşitli uygulamalar ve Android renk ve ayarları ile mükemmel bir uyum için Widget derileri
- Pil düşük enerji talebi
ENG, SPA, POR, FRE, GER, RUS, KOR, CHI, JPN, ITA, POL, CZE, SLO: - 13 dilde lokalize
TIMERS BY PROFİLLERİ
El hacimleri ayarlayarak sıkıldınız mı? Bir SVC + ile, sayaçlarını kullanarak profil aktivasyonunu zamanlayabilirsiniz.
Geceleri zil sesini kısma sabah onu geri, hatta WiFi veya açık ve kapalı Mobil veri dönüm hasta mısınız? SVC + sizin için bunu yapabilirsiniz.
BÖLGELERDE BY PROFİLLERİ
En sevdiğiniz yerleri ekleyin ve bulunduğunuz bölgeye göre uygulama geçiş profilleri sağlar.
Eğer çalışmak için yolda Bluetooth ve Mobil verileri kullanmak ve daha sonra ofiste, yerine WiFi etkinleştirmeniz gerekiyor mu? Nereye park yeri ve ofis konumunu hem de ekleyin ve SVC + kalanı dikkat atalım!
TAKVİM ETKİNLİKLER İLE PROFİLLERİ
Eğer yoğun bir program var mı? Profilleri takvim (daha fazla Gmail, MS Exchange ve) de olayların açık olsun. Yapmanız gereken tüm olayın başlık veya açıklama profil etiketi eklemektir.
WI-FI ağları tarafından PROFİLLERİ
Seçilen Wi-Fi ağlarına bağlı bu özellik sayesinde, profiller arasında geçiş yapabilirsiniz. Ofiste Wi-Fi ağına profil "iş" atamak ve bağlantı yapıldığında, telefonunuz otomatik olarak sessiz mod, e-posta istemcisi başlar ve zil sesleri ya da titreşime dönecek VIP için izin verilecektir `sadece s.
Bluetooth cihazları tarafından PROFİLLERİ
Eğer bir motosiklet, bisiklet, ya da egzersiz binmek ve en sevdiğiniz müzik dinlemek ister misiniz? Bluetooth kulaklık bağladıktan sonra, elle müzik çalar açmak, veya Hızlı hacim modu gerekir asla.
SPEED VOLUME MODE
Eğer toplu taşıma müzik dinlemek musunuz? Ancak duymuş Sürüş sırasında müzik otobüs durağında çok yüksek olduğunda veya sizi rahatsız ediyor mu? Dinamik hareket hızına göre ses düzeyini ayarlama, daha iyi bir SVC + ve Hız ses modu ile işitme davranın.
KULAKLIKLAR MODE
Kulaklık ile müzik dinlemek ve kulaklık yanlışlıkla sökük olsaydı, örneğin telefonunuzdan yüksek seslerden mahçup olmayacak emin olmak ister misiniz senin doktorun bekleme odasında? Kulaklık modu kulaklık takılı olduğunda ses sessiz olmasını sağlar. Bu kulaklık tekrar takılı hacim geri.
SESSİZ MOD TESPİT
Eğer öğle yemeğinden sonra bir şekerleme almak istiyor musun ve en az yarım saat boyunca rahatsız edilmek istemiyorum? SVC + sessiz veya titreşim moduna algılar ve size otomatik olarak seçilen bir süre sonra ses seviyesini artırmak için bir seçenek sunabilir.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: rear2011, tunabil ve seyits

anılbaran

anılbaran

Üye
:tşk:

seyits

Üye
tşk . Türkçelestirmen için. uygulama çok güzel ama tlf numa kurdum.lucypatcher la yamaladim.bir hafta vs kullandım.simdi yine de lisans tam sürüm alin diye yaziyor.Yardimini bekliyorum. .

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
tşk . Türkçelestirmen için. uygulama çok güzel ama tlf numa kurdum.lucypatcher la yamaladim.bir hafta vs kullandım.simdi yine de lisans tam sürüm alin diye yaziyor.Yardimini bekliyorum. .
Ayarlar'dan Uygulamaları doğrula seçeneğinin seçilmiş olmamasına dikkat et. Uygulama yöneticisinden de Önbelleği temizle ve ardından Veriyi sil tıkla, program tam sürüm olacaktır.

soyupakhasan

soyupakhasan

Üye
Eline saglik

seyits

Üye
Ayarlar'dan Uygulamaları doğrula seçeneğinin seçilmiş olmamasına dikkat et. Uygulama yöneticisinden de Önbelleği temizle ve ardından Veriyi sil tıkla, program tam sürüm olacaktır.
ilgin için tşk. soylediklerinin hepsini yapiyorum abcak (warning-Pirated version Decedted!!) diye Tam Sürüm alın yazisi yine çıkıyor ve uygulamaya girilmiyor.. Uygulama ve Türkçe yapman Çok güzel.Ama yardım eder mi sin. Lütfen..tam sürüm olmuyor. Üstelik crackli google play yükleyerekte denedim.

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
ilgin için tşk. soylediklerinin hepsini yapiyorum abcak (warning-Pirated version Decedted!!) diye Tam Sürüm alın yazisi yine çıkıyor ve uygulamaya girilmiyor.. Uygulama ve Türkçe yapman Çok güzel.Ama yardım eder mi sin. Lütfen..tam sürüm olmuyor. Üstelik crackli google play yükleyerekte denedim.
Programın son sürümünü yükledim. Yüklü olanı kaldır, yeni eklediğim sürümü yükle. Uygulama yöneticisinde bildirimleri göster seçeneğini kaldır. Şimdilik sorunsuz çalıştı bende. Bir önceki sürümde bende de aynı hatayı verdi. ama 1.1.8 de şimdilik bir sorun yok gibi, çalıştı.

• Beğen
Tepkiler: seyits

seyits

Üye
cok tşk rahmi dostum.ama uygulama yöneticisinde, bildirimleri göster seçeneğini göremedim ben. tlf note 2türkçe emeğin ile yapmış olduğun son sürümünü tlf indirdim ve tlf yükledim,tlf ayarlar vs yapmadan Lucy ile yamalayip kurdum.suan icin uygulamada problem gözükmüyor. ileride olmaz yine umarım

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
cok tşk rahmi dostum.ama uygulama yöneticisinde, bildirimleri göster seçeneğini göremedim ben. tlf note 2türkçe emeğin ile yapmış olduğun son sürümünü tlf indirdim ve tlf yükledim,tlf ayarlar vs yapmadan Lucy ile yamalayip kurdum.suan icin uygulamada problem gözükmüyor. ileride olmaz yine umarım
Uygulama yöneticisine girdiğinde orda telefonuna yüklü programları görürsün, Akıllı Ses Kontrolü tıkladığında orada görmen gerek. Benim telefon S4 bende bu şekilde, senin telefonda da aynı olması gerekir. Ayrıca Lucy ile yama yapmana gerek yok program tam sürüm. Şu an benim telde de sorun çıkmadı. Galiba yeni versiyon çıkınca o hatayı veriyor sanırım.

• Beğen

seyits

Üye
Uygulama yöneticisine girdiğinde orda telefonuna yüklü programları görürsün, Akıllı Ses Kontrolü tıkladığında orada görmen gerek. Benim telefon S4 bende bu şekilde, senin telefonda da aynı olması gerekir. Ayrıca Lucy ile yama yapmana gerek yok program tam sürüm. Şu an benim telde de sorun çıkmadı. Galiba yeni versiyon çıkınca o hatayı veriyor sanırım.
2 gündür uygulamanı kullanabiliyorum.Şu an için bir problem çıkmadı.Tşk.emeğine sağlık arkadaşım.

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
2 gündür uygulamanı kullanabiliyorum.Şu an için bir problem çıkmadı.Tşk.emeğine sağlık arkadaşım.
Rica ederim. Dün nette araştırdım, bu sorun hemen hemen her yerde çıkmış. Sanırım yeni sürüm çıktığında oluyor. Bizde yeni sürümü çevirip tekrar paylaşırız.

seyits

Üye
smart volüme çok güzel uygulama rahmi dostum. ama,profili elle sesize aldıktan sonra,normale döndüğünde, sistem profillerindeki ses ayarı, önceki ses ayarı yüksekiği gibi değilde, daha çok yükseklikte çıkmakta.Sanki uygulamanın bu yönünde çok büyük bir açık var. Bildiğin başka böyle güzel ve Türkçe olan, bir profil uygulaması var mı?yani elle sesize vs aldığımızda, ne zaman(kaç dakika vs sonra) ses artırılsın mı diye, soran uygulama var mı?uygulama bugün yine 'tam sürüm alın' hatası verdi rahmi dostum

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
Easy Profiles diye bir program var. Onu Türkçe'leştiriyorum. Bittiğinde burada paylaşacağım.

Son düzenleme:
  • Beğen

seyits

Üye
Easy Profiles diye bir program var. Onu Türkçe'leştiriyoum. Bittiğinde burada paylaşacağım.

aaa:) tşk rahmi dostum. sabırsızlıkla bekliyorum..

fk555897

fk555897

Üye
Teşekkürler

xmustx

xmustx

Üye
Teşekkürler

Üst Alt