Counter Strike Kasma Sorunu !!!!

Sponsorlu Bağlantılar

falconn00

falconn00

Üye
    Konu Sahibi
Counter Strike Kasma Sorunu !!!!
Arkadaşlar ben cs oyunyöneticisi indirdim(half life da geldi yanında). sonra team fortress classic ve cs 1.8 indirdim kasma yoktu en ufak bile kasma yoktu.
sonra ben oyunyoneticisini sildim(team fortress classic, cs 1.8 dalhil). cs durağını indirdim. kurdum oyuna girerken hata verdi ve bende sildim cs durağını. oyunyöneticisini tekrar kurdum. sonra team fortress classic ve cs 1.8 indirdim tekrar ama bu sefer menü kasıyor, servere girdiğim zaman bazen karakter kendi kendine hareket ediyor.
ve bu sorunlar sadece cs oyunyöneticisinde değil, team fortress classic de ve cs 1.8 de de var.

NOT : ESET NOD32 ANTİVİRÜS 8 ***** LI İNDİRDİM TARATTIM HİÇ BİRŞEY ÇIKMADI.

YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

Karavelaa

Üye
Arkadaşlar ben cs oyunyöneticisi indirdim(half life da geldi yanında). sonra team fortress classic ve cs 1.8 indirdim kasma yoktu en ufak bile kasma yoktu.
sonra ben oyunyoneticisini sildim(team fortress classic, cs 1.8 dalhil). cs durağını indirdim. kurdum oyuna girerken hata verdi ve bende sildim cs durağını. oyunyöneticisini tekrar kurdum. sonra team fortress classic ve cs 1.8 indirdim tekrar ama bu sefer menü kasıyor, servere girdiğim zaman bazen karakter kendi kendine hareket ediyor.
ve bu sorunlar sadece cs oyunyöneticisinde değil, team fortress classic de ve cs 1.8 de de var.

NOT : ESET NOD32 ANTİVİRÜS 8 cra ck LI İNDİRDİM TARATTIM HİÇ BİRŞEY ÇIKMADI.

YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
Temiz kaldırma yap. YourUnistraller programı ile felan. Sonra tekrar yükle bakalım.

falconn00

falconn00

Üye
    Konu Sahibi
Temiz kaldırma yap. YourUnistraller programı ile felan. Sonra tekrar yükle bakalım.
zaten oyunun setupuna tıkladığım zaman rardan çıkartılıyor ve oyunu kuruyor.
Oyunu oynuyordum ama program ekle veya kaldırda görünmüyordu. bende mecbur program files dan siliyorum. oyun oynamada sıkıntı yoktu...
Temizleme programı ile temizledim ama aynı :) :(

Karavelaa

Üye
zaten oyunun setupuna tıkladığım zaman rardan çıkartılıyor ve oyunu kuruyor.
Oyunu oynuyordum ama program ekle veya kaldırda görünmüyordu. bende mecbur program files dan siliyorum. oyun oynamada sıkıntı yoktu...
Temizleme programı ile temizledim ama aynı :) :(
Hangi temizleme programını kullandın. Registry kalıntılarını da siliyor muydu ?.

falconn00

falconn00

Üye
    Konu Sahibi
Hangi temizleme programını kullandın. Registry kalıntılarını da siliyor muydu ?.
Advanced System Care 8.2 Pro Cracklı indirdim çok güvendiğim bir progam ama önereceğin bir program varsa isim verirmisin ? :)
Derin temizleme yaptım...

Karavelaa

Üye
Advanced System Care 8.2 Pro Cracklı indirdim çok güvendiğim bir progam ama önereceğin bir program varsa isim verirmisin ? :)
Derin temizleme yaptım...
YourUnistraller ile denermisin birde ?

falconn00

falconn00

Üye
    Konu Sahibi
o program temizleme programı mı yoksa bir uninstaller programı mı ?
uninstaller ise işime yaramaz... galiba
Denedim olmadı...

falconn00

falconn00

Üye
    Konu Sahibi
Güncel

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Çok Oyuncu Varsa Kasar

falconn00

falconn00

Üye
    Konu Sahibi
Çok Oyuncu Varsa Kasar
diyelim çok oyuncu olunca kasıyor... :)
cs 1.8 botlarla oynuom aynı sorun ondada var :) ( 1vs1 dahil )
Team Fortress Classsic de en fazla 2 takımın toplam oyuncusu 8 10 :) ondada aynı sorun var :)

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
diyelim çok oyuncu olunca kasıyor... :)
cs 1.8 botlarla oynuom aynı sorun ondada var :) ( 1vs1 dahil )
Team Fortress Classsic de en fazla 2 takımın toplam oyuncusu 8 10 :) ondada aynı sorun var :)
Bi Bidona Doldur Benzin Getir Eve Dök Yak Kurtar Kendinide Bizide :bilmm

falconn00

falconn00

Üye
    Konu Sahibi
:D :D :D aynen düşünmedim değil :D

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61

CsWqIve34

Üye
pc isletim sistemi ne guc seceneginin yuksek performans olmasina dikkat et ;) fani temizlet registryi ccleaner auslogics bootspeedle derin temizle program filesten sil tekrar derin temizle yeniden baslat pcyi tekrar kur oyunu

falconn00

falconn00

Üye
    Konu Sahibi
pc isletim sistemi ne guc seceneginin yuksek performans olmasina dikkat et ;) fani temizlet registryi ccleaner auslogics bootspeedle derin temizle program filesten sil tekrar derin temizle yeniden baslat pcyi tekrar kur oyunu
güç seçeneğine nasıl bakacağım? :)

CsWqIve34

Üye
xp mi win 7 mi

falconn00

falconn00

Üye
    Konu Sahibi
XP

CsWqIve34

Üye
hmm sen en iyisi win 7 ye gec xp cok kasar

falconn00

falconn00

Üye
    Konu Sahibi
yok ya xp ii hem win 7 ye geçtm bi ara kastı
xp 0 kasma

CsWqIve34

Üye
xp destegi kesildiginden sikinti cikarir sen win 7 home basic 32 bit kur

falconn00

falconn00

Üye
    Konu Sahibi
yok kardeşim saol :)
kardeşim güç seçeneklerine girdim şöyle yazıyor :
Ev/Ofis Masası
Taşınabilir/Dizüstü
Sunu
Her zaman açık
En az güç yönetimi
En çok pil
Oyun kipi güç planı
Advanced Systemcare güç planı ( bu benim kullandığım program ile geldi ve ben bunu kullanıyorum )
Hangisi olmalı ??

Üst Alt