Counter-Strike "de_torn" incelemesi


RooD

RooD

Üye
    Konu Sahibi
Geçenlerde internetim kesilmişti ve o arada CS'nin çok az bilinen haritalarına bakmak istedim. Bu harita, oyunun orijinalinde bulunuyor. Adı de_torn. Haritada dikkatimi çeken şey, Türkçe tabelalar bulunması ama haritadaki nazar boncuğu hariç hiçbir şeyin Türk kültürüne benzememesi. Öncelikle haritadaki Türkçe tabelalara bakalım. Tabelalarda Atatürk Caddesi, Cumhuriyet Meydanı, İstkiklal Caddesi ve Kahraman Caddesi bulunmakta. Haritadaki belirli yerlere gittiğimizde arkadan taramalı tüfek sesleri çıkıyor. Bir yer var ki KV'deki Mehmet Karahanlı'nın öldüğü yere benziyor. Sadece yıkık hali. Ayrıca bazı yapılarda nazar boncuğu bulunmakta.

Atatürk Caddesi:Kahraman Caddesi:
Cumhuriyet Meydanı:
İstiklal Caddesi:Nazar boncuğu:

Ayrıca bahsettiğim Karahanlı'nın öldüğü yere benzeyen mekan:
 
  • Beğen
Tepkiler: PALA. ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Halflife 1 'e başladım. Bakalım belki cs 1.5 'e geçiş yaparım.
 
  • Beğen
Tepkiler: PALA. ve RooD
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt