Cortana

• 1 Ağustos 2014
  • 949 Okunma
  • 15 Cevap

1. Arkadaşlar telefonuma ingilizce olan cortanayı nasıl kurarım dil bölge seçeneklerini ingilizce yapıyorum fakat cortana gelmiyor ama türkçeyken internette aramaya uzun basınca cortana gibi bir şey çıkıyor ingilizce söylersem arıyor aynı şekilde gelen mesajları ben açmadan sesli okuyor ama ingilizce ise Şimdiden teşekkürşer.

Yazan: can1516
  2. telefon dili ingilizce olacak diğer şeyler amerika olacak. 8.1 yüklü değil mi ?

3. 8.1 yüklü bölge Amerika ama gelmedi uygulama listesine

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

4. Dil ingilizce yapıyorum bölge Amerika ama gene telefonun dili Türkçe ayrıca cortana nerde you have Message deyip duruyo bilgisi olan arkadaş beni aydınlatsın

T40 ile atıldı

5. İngilizce mesajları okuyor sadece her şey Türkçeyken arama çubuğuna uzun bas internette arama yapıyor tabi ingilizce söylersen

6. Ayrıca yaptıktan sonra dil bölge reset atman gerekir

7. Telefon dilini ingilizce yapmak zorundasın

Mobil cihaz ile gönderdi

8. 8.1 ön izleme benimki hiç güncel atmadım bir daha 3 tane daha güncel var acaba bu yüzden gelmiyo olabilir mi?

9. Zaten yeniden başlatma istiyor dil bölge değişim için olmuyor reset atmakta istemiyorum.neredeyse 1sene olacak yeni denedim teşekkürler

T40 ile atıldı

10. Reset derken yeniden başlatmayı kastetmiştim

11. Evet yeniden başlatma.8.1 yayınlanmadan on izlemeyi yükledim böyle enterasan işler geliyo başıma bu arada şarj yeri de doğru. göstermiyor kabloyu çekip kapayıp açıyorum düzeliyor

T40 ile atıldı

12. Bataryadan bence

13. Pil gayet iyi durumda akşama kadar wifiye bağlı rahat 1 gün gidiyor

T40 ile atıldı

14. Yazılımsaldır o zaman başka seçenek kalmıyor

15. Bende 1520 var ve hepsini yaptım anlatılan şekilde cortana gelmiyor menüye napyıysam olmadı teli ingilizce yaptım bolgeyi Amerika yaptım yok yok anlamadım nedenini

iPhone ile gönderdi

16. Bende de gelmiyor

Evlatlık 520 ile gönderildi.

Yüklüyor...
15/12/2018 - 00:47